A101'e gelen Piranha Gaming ekipmanlar

Croqs

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar belirli aralıklarla A101'e Piranha yapımı Gaming klavye, mouse ve kulaklık geliyor. Klavyede yazıların silinmesi vb. sorunlar çıkıyormuş. Mouse ve kulaklık hakkında pek bir eleştiri bulamadım. Sizce alınır mı bu ürünler? Bu arada benim için şu an önemli olanlar kulaklık ve mouse. Klavyeye pek ihtiyacım yok sadece iyi mi değil mi merak ettim.

Klavye: https://www.a101.com.tr/elektronik/piranha-gaming-klavye-kablolu/
Mouse: Piranha X7 Kablolu Gaming Mouse
Kulaklık: Piranha Gaming Kulaklık

Fare Everest'in SGM-X7 modeli. Yani marka basıp göndermişler sadece. Bu fare de çok kötü şeyler yaşattı bana.
Kulaklık hakkında bilgim yok ama klavye pek rahat gelmedi. En azından bilek desteği olan bir klavye tercih edin.

Kulaklığın kırmızısına sahiptim, profesyonel oyuncu değilseniz işinizi görür ama bozulmaya çok yakın bir kulaklık.

Klavyenin kablosunun sağlam olduğunu düşünmüyorum, daha ikinci haftasında klavyenin kablosu kopmuştu ve üzerindeki çoğu yazı silinmişti.

Mouse hakkında hiçbir deneyimim yok.

Arkadaşlar belirli aralıklarla A101'e Piranha yapımı Gaming klavye, mouse ve kulaklık geliyor. Klavyede yazıların silinmesi vb. sorunlar çıkıyormuş. Mouse ve kulaklık hakkında pek bir eleştiri bulamadım. Sizce alınır mı bu ürünler? Bu arada benim için şu an önemli olanlar kulaklık ve mouse. Klavyeye pek ihtiyacım yok sadece iyi mi değil mi merak ettim.

Klavye: https://www.a101.com.tr/elektronik/piranha-gaming-klavye-kablolu/
Mouse: Piranha X7 Kablolu Gaming Mouse
Kulaklık: Piranha Gaming Kulaklık

Pirhana hiç iyi değil, ben Polygold kullanıyorum tam bir F/P markası. 35 TL'ye mouse aldım çok memnunum, öneriyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200804-015242.jpg
    Screenshot_20200804-015242.jpg
    113,1 KB · Görüntüleme: 87
Bunlar gaming değil, ışıklandırılma yapılmış ucuz ve kalitesiz ürünler.

Ben çok memnunum, kaç kere mouse aldıysam ne çift tık sorunu ne de tuş sıkıntısı yaşadım. Ben demiyorum ki bu mouse en kraldır diye. Fiyatının en kralı bu.
Birden fazla alman, sorunlu ürün olduğunun kanıtı. :D

Geri
Yukarı