A101'e gelen SanDisk Plus 240 GB SSD alınır mı?

Kosedekibalici i arkadaşın yazdığı HP650 SSD nasıldır hocam?

Yedekte durması için alacaktım gereksiz olur diye vazgeçtim. Detaylı bir inceleme bulamadım ben de fakat kullanan herkes memnun şu an.

Bende bir zamanlar 120 GB olan SSD Plus vardı. Maalesef uzun ömürlü olmadı.

26853_259692_577344.jpg

Alınabilir diyenler ne yaşıyor acaba :D

Fiyat araştırması yaparken buraya geldim :). 100mb hız bence ssd'de olan bir sorun değil. Bende de aynısı vardı ve sata 2'li anakartta 200mb üzeri hız alıyordum. Sizde sata 1'mi var acaba? Bu arada imkan ve zaman varsa samsung ssd'lerin 2. eli kovalanmalı. Tbw'leri çok yüksek ve sağlıkları kolay düşmüyor.

Fiyat araştırması yaparken buraya geldim :). 100 MB hız bence SSD'de olan bir sorun değil. Bende de aynısı vardı ve SATA 2'li anakartta 200 MB üzeri hız alıyordum. Sizde SATA 1'mi var acaba? Bu arada imkan ve zaman varsa Samsung SSD'lerin 2. eli kovalanmalı. TBW'leri çok yüksek ve sağlıkları kolay düşmüyor.

Yok bende SATA 3 var SSD'nin benim HDD'den yazma konusunda yavaş olması can sıkıcı olay.

SSD Plus modeli kronik sorunlu olarak bilir. SanDisk Ultra olsa alınırdı.

Bende 2 tane var ayrı PC'lerde takılı idi. Kullandığım süre boyunca problem yaşatmadı. Bence alınabilecek bir SSD eğer fiyatı da çok uyguna geliyorsa.

Bende 2 tane var ayrı PC'lerde takılı idi. Kullandığım süre boyunca problem yaşatmadı. Bence alınabilecek bir SSD eğer fiyatı da çok uyguna geliyorsa.
Bende de vardı ve arıza yaptı.

2017'den beri 11 tane mesaj atmışsınız bence sessiz kalmaya devam edin. Bu tip ürünleri almak bence çok riskli. Ne zaman bozulacağı belli olmaz, içindeki verilerin kaybolması da işin önemli kısmı. Hem paranız hem verilerinizin yok olma riskini göze alıyorsanız buyurun alın. Bazı arkadaşların sorun yaşamamış olması ürünün sıkıntılı olduğu gerçeğini değiştirmiyor maalesef.

2017'den beri 11 tane mesaj atmışsınız bence sessiz kalmaya devam edin. Bu tip ürünleri almak bence çok riskli. Ne zaman bozulacağı belli olmaz, içindeki verilerin kaybolması da işin önemli kısmı. Hem paranız hem verilerinizin yok olma riskini göze alıyorsanız buyurun alın. Bazı arkadaşların sorun yaşamamış olması ürünün sıkıntılı olduğu gerçeğini değiştirmiyor maalesef.
İstediğim zaman istediğim kadar mesaj yazarım dostum ve bu konuda en son yorum yapacak kişilerden birisi de sensin. Yazdığım mesajda ben kendi yaşadıklarımı anlattım ve "bence" ifadesini kullanarak alınabileceğini söyledim. Milletin foruma attığı mesaj sayısına bakarak yargılamak da ayrı bir seviye bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı