A2 Motor ehliyeti kaç TL?

Kurs fiyatları firmadan firmaya değişiklik gösteriyor. Toplamda ortalama 1700-2000 TL arası bir fiyata sahip olabilirsiniz.

Nacizane bir soru soracağım. Buraya başlık açıp, onay bekleyip ardından cevap verilmesini beklemek yerine; Google'ı açıp "A2 Ehliyet Fiyatları" yazmak daha kolay değil mi?

Boş yorum atma hocam google ne? Ben nerden bileyim her yıl değişiyor
Boş yorum olduğunu düşünmüyorum. Avukatlık da yapmıyorum, yanlış anlaışmasın. Aynı fikirde olduğum için destekliyorum. Her yıl değişiyorsa firmalar da her yıl güncelliyor.

1800-2200 arası bulduğun yere göre değişiyor Kocaeli'nde oturuyorum burada yaklaşık 2000-2100 arası değişiyor kurs ve harç parası dahil Ünye de sordum 1900 demişlerdi ordada toplam.

Bu işi yapmak için eğitim şart. Sonra bilinçsiz motorcular yüzünden bütün motorcular aynı kefeye konuluyor.
Fakat daha Google'a yazı bile yazı yazamayıp insanlara boş yorum yapma vs tarzında konuşuyorsanız pek uğraşacağınızı sanmıyorum.

Bu işi yapmak için eğitim şart. Sonra bilinçsiz motorcular yüzünden bütün motorcular aynı kefeye konuluyor.
Fakat daha Google'a yazı bile yazı yazamayıp insanlara boş yorum yapma vs tarzında konuşuyorsanız pek uğraşacağınızı sanmıyorum.
Hocam neden hepiniz birbirinizin açığını bulup laf sokuşturma çabasındasınız. Evet bilmiyordum ögrenmiş oldum misal siz annenizin karnında mı koşmayı ögrendiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı