A20s vs. Xiaomi ürünleri

Furkaney

Centipat
Merhabalar, A20s kullanıyorum ve aklımda bir soru var sizlere paylaşayım;
Elimde A20s var ve telefonları incelerken Xiaomi'nin Redmi Note serisini gördüm ve araştırmaya devam ettim.
Ardında Redmi Note 5, 6 Pro ve Note 8 buldum. Telefonu 2. el olarak satmayı düşünüyorum aldığım fiyatlara gidiyor sanırsam garantiside devam ediyor, sanırsam satarım.
Kısaca sorum şu Note 5 alsam dahi benim telefonumdan daha performanslı işlemcisi vs. var bu bahsettiğim 3 telefonuda karşılaştırdığımda arada aman aman farklar çıkmıyor, bu telefonlardan birini alayım diyorum. 5 alırsam elimde para vs. de kalır, sonuçda arada aman aman farklar göremedim, sizce ne yapmalıyım?

Hocam her ne kadar daha güçlü gözüksede o telefonların yazılım konusunda A20s e göre daha kötüler.
Elinize toplamda ne kadar para geçecek hocam. Bence Note 5 ile değiştirmeye değmez ancak TCL 10l ile değiştirmeye değer.

Merhabalar, A20s kullanıyorum ve aklımda bir soru var sizlere paylaşayım;
Elimde A20s var ve telefonları incelerken Xiaomi'nin Redmi Note serisini gördüm ve araştırmaya devam ettim.
Ardında Redmi Note 5, 6 Pro ve Note 8 buldum. Telefonu 2. el olarak satmayı düşünüyorum aldığım fiyatlara gidiyor sanırsam garantiside devam ediyor, sanırsam satarım.
Kısaca sorum şu Note 5 alsam dahi benim telefonumdan daha performanslı işlemcisi vs. var bu bahsettiğim 3 telefonuda karşılaştırdığımda arada aman aman farklar çıkmıyor, bu telefonlardan birini alayım diyorum. 5 alırsam elimde para vs. de kalır, sonuçda arada aman aman farklar göremedim, sizce ne yapmalıyım?
Ben Redmi Note 9 Pro kullanıyorum. Yazılım çok engel değil kullanıma ancak daha güncel telefon bakmanızı öneririm.

Hocam her ne kadar daha güçlü gözüksede o telefonların yazılım konusunda A20s e göre daha kötüler.
Elinize toplamda ne kadar para geçecek hocam. Bence Note 5 ile değiştirmeye değmez ancak TCL 10l ile değiştirmeye değer.

1800TL gibi bir meblağ geçecek, bir telefona da fazla para vermek mantıklı gelmiyor bana zaten oyun vs. oynadan biride değilim, telefon aramaya, lazım olduğunda internette bir konu araştırmaya ve gündemi takip etmeye alırım yoksa benim için hiçbir önemi yok.

1800TL gibi bir meblağ geçecek, bir telefona da fazla para vermek mantıklı gelmiyor bana zaten oyun vs. oynadan biride değilim, telefon aramaya, lazım olduğunda internette bir konu araştırmaya ve gündemi takip etmeye alırım yoksa benim için hiçbir önemi yok.

Şu anki A20s sıkıntı çıkarmıyorsa geçmenizi önermem.

Zaten bahsettiğim işlerde bana fazlasıyla yetiyor sadece biraz bu telefona bu kadar para vermek saçmalık geldi ondan yazdım. Peki şöyle sorsam Redmi Note 8 ile takas veya 2.el temiz garantili alsam mantıklı seçim olur mu? Biraz baktım da buluyorum bu fiyatlara.
Redmi Note alma hocam, kronik Ghost screen sorunu olduğu için garanti bitince cebinden ekran parası çıkar. 2. el Mi 8 falan bak.

Peki Mi 8'in herhangi bir sürümü olur mu? Lite vs.

Zaten bahsettiğim işlerde bana fazlasıyla yetiyor sadece biraz bu telefona bu kadar para vermek saçmalık geldi ondan yazdım. Peki şöyle sorsam Redmi Note 8 ile takas veya 2.el temiz garantili alsam mantıklı seçim olur mu? Biraz baktımda buluyorum bu fiyatlara.

Peki mi 8'in herhangi bir sürümü olur mu? Lite vs.

Mi 8 Lite'a bulaşmayın hocam kullanan kuzenim var ekran ve şarjından memnun değil. Düz mi 8 alınabilir. Mi 8 SE de yazılım konusunda sıkıntılı. Harici ROM atmak lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı