A21S ekrandaki çizgiler

#Burhan#

Decapat
Daha yeni alınmış Samsung A21S telefonum ekranında değişik renkler var anlatamıyorum :) Gördüğüm şeyleri engellemiyor ilizyon gibi bilen varsa söylesin :)
Daha yeni alınmış Samsung A21S telefonum ekranında değişik renkler var anlatamıyorum :) Gördüğüm şeyleri engellemiyor ilizyon gibi bilen varsa söylesin :)
Islak mendille sildikten sonra oldu sanırım.

Uzun süre aynı ekrana baktın mı? Mesela uzun süre Twitter'da gezmiş olabilirsin ve arka planda hafiften onun izi görünür.
10-15 dakika bu videoyu açabilir misin telefonda? Ekrana bakmanı tavsiye etmem açıkken.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Islak mendilden olacağını sanmıyorum. Telefonunuz sıfır değil mi?
Evet sıfır aldım max 2 ay oldu
Uzun süre aynı ekrana baktın mı? Mesela uzun süre Twitter'da gezmiş olabilirsin ve arka planda hafiften onun izi görünür.
10-15 dakika bu videoyu açabilir misin telefonda? Ekrana bakmanı tavsiye etmem açıkken.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
1 saat telefonu böyle kenara bırakıyorum ? Video bittikten sonra ne yapmalıyım ?

Uzun süre baktım evet oyun oynadım sosyal medyada gezindim saatlerce
Aynı sorun devam ediyor mu diye bakmalısınız.
Şu anda bir şey görünmüyor ama bir daha olursa burdayım :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı