A21s nasıldır?

HaWlI KuLlANIcI

Hectopat
Daha fazla  
Hocalarım, çoğu kişi A21S'i ölümüne savunmuş. Ben de merak edip baktım özelliklerine ve insanların neden beğendiğini hiç anlamadım. A21s kullanan veya bu konularda azcık bilgisi olan birisi yazabilir mi? Ben anlamadım ama çoğu kişi övüyor. Sizce A21s nasıl bir telefon fiyatına göre?

Edit: Konu arkadaşın hiçbir şekilde savunaması ile çoktan bitmiştir.

Son düzenleme:
A serisinde 31 aşağısındakiler (21, 10, 11vb) sakıncalı.

A serisinin en iyi telefonlarından biridir. Şu an kullanmaktayım. Kalite ve performansı aynı anda bekliyorsanız hiç düşünmeden alın. Bazı bilmeyen arkadaşlar M serisi alın diyecektir. M serisi One UI güncellemeleri konusunda berbat eğer güncel telefon istiyorsanız güzel telefon.

Bende A50 var ve aldığıma pişmanım. Samsung'un en kötü serileri J ve A serileri, zaten J serisi artık üretilmiyor, A serisi de ucuz Samsung diyebiliriz. Ben senin yerinde olsam Xiaomi gibi telefonlara bakarım.

A21s'i arkadaşım kullanıyor ve ekranı cidden kötü. Ben olsam almazdım. 1920x1080 bile değildi ve renkler çok ölü gibiydi diye hatırlıyorum. Realme 7 gibi seçenekler varken bence alınmaz.
Ekran çözünürlüğü düşük HD+ ama renk konusunda galiba gözünüz hep soluk renklere alışmış birçok telefon kullandım amiral gemisi dahil renkler gayet canlı.

A serisinin en iyi telefonlarından biridir. Şu an kullanmaktayım. Kalite ve performansı aynı anda bekliyorsanız hiç düşünmeden alın. Bazı bilmeyen arkadaşlar m serisi alın diyecektir. M serisi One UI güncellemeleri konusunda berbat eğer güncel telefon istiyorsanız güzel telefon.

Hocam ama sadece A21s kullanmak değil karşılaştırdınız mı hiç başka cihazlarla?
Benim öyle bir fırsatım olmadı da o yüzden açmıştım konuyu.

A serisinin en iyi telefonlarından biridir. Şu an kullanmaktayım. Kalite ve performansı aynı anda bekliyorsanız hiç düşünmeden alın. Bazı bilmeyen arkadaşlar m serisi alın diyecektir. M serisi One UI güncellemeleri konusunda berbat eğer güncel telefon istiyorsanız güzel telefon.

Nereye baksak A11 sahipler olsun A20, 21 olsun pişmanlar sayıları çok fazla iyi bir seçenek değil.

Bende A50 var ve aldığıma pişmanım. Samsung'un en kötü serileri J ve A serileri, zaten J serisi artık üretilmiyor, A serisi de ucuz Samsung diyebiliriz. Ben senin yerinde olsam Xiaomi gibi telefonlara bakarım.
A50, A80, A70 berbat diyebiliriz arkadaşın bahsettiği A21S bir model kötü diye her modele laf atmayın.

Geri
Yukarı