A3 2017 Telefon PUBG Mobile'de Kasıyor

SEMPRON

Hectopat
Telefonum A3 2017 normalde PUBG Mobile'de 50 FPS'in altına düşmeyecek bir telefon fakat en düşük ayaralarda ve FPS sabitlemesini 60'a verdiğim halde kasıyor. Gameboost gibi uygulamalarda yarar sağlamıyor. Sorun neden kaynaklanıyor ve çözüm önerisi bekliyorum.

Telefonum A3 2017 normalde PUBG Mobile'de 50 FPS'in altına düşmeyecek bir telefon fakat en düşük ayaralarda ve FPS sabitlemesini 60'a verdiğim halde kasıyor. Gameboost gibi uygulamalarda yarar sağlamıyor. Sorun neden kaynaklanıyor ve çözüm önerisi bekliyorum.

A3 2017 20 FPS'den fazla veremez PUBG Mobile de.

Bu resimde düşük, orta, yüksek, aşırı yüksek ve aşırı seçenekleri var

Düşük=15FPS
Orta=20FPS
Yüksek=30FPS
Aşırı Yüksek=40FPS
Aşırı=60FPS

FPS'ler ayara göre böyle olur sizin telefonunuz en fazla orta oluyor yüksek e isteseniz bile getiremezsiniz PUBG Mobile izin vermiyor.
iPhone 6 30-34 veriyor.

iPhone 6'nın işlemcisi daha güçlü iPhone 6'nın 30 vermesi normal oyunlarda işlemci önemlidir.

Dosya Ekleri

• 0_jwx3PeBF5wlqGd1N.jpg
    0_jwx3PeBF5wlqGd1N.jpg
    107,6 KB · Görüntüleme: 68
Kasması normal, telefon yetmiyor. İstersen Game Launcher'dan en iyi performansa ayarla ve Game Booster gibi uygulamalar kullanma.
iPhone 6 30-34 veriyor.
A8 çok daha güçlü bir çip özellikle GPU tarafında çünkü.

Bu resimde düşük, orta, yüksek, aşırı yüksek ve aşırı seçenekleri var

Düşük=15FPS
Orta=20FPS
Yüksek=30FPS
Aşırı Yüksek=40FPS
Aşırı=60FPS

FPS'ler ayara göre böyle olur sizin telefonunuz en fazla orta oluyor yüksek e isteseniz bile getiremezsiniz PUBG Mobile izin vermiyor.

iPhone 6'nın işlemcisi daha güçlü iPhone 6'nın 30 vermesi normal oyunlarda işlemci önemlidir.

Doğru söylüyorsunuz pek dikkat etmemişim fakat yine de bu değerin altında beklemiyordum FPS'i

Yeni konular

Geri
Yukarı