A30 ekranı kırıldı

Telefoncunun takacağı ekrana bağlı.
Samsung servisinde 620TL hocam orijinal ekran.

Ama telefoncu büyük ihtimalle 50 TL'lik 720p IPS LCD bir ekran takıp sizden 200TL alır, servis en iyisi telefonculara güvsn olmaz.

Hocam sadece ekranın 50TL etmesi saçma değil mi? Çünkü hem cam kırık hem görüntü yok.

Kafadan örnek verdim hocam.
Ama emin olun telefoncu en kalitesiz ekranı takıp pahalı bir ücret talep edecektir.

Şöyle soru soriyim çok yordum sizi herhalde pardon son olsun. Peki cam kırık görüntü yok ekran kartı(telefonlarda nedir tam bilmiyorum)bozuk. Bunları mı değiştircek sadece?

Şöyle soru soriyim çok yordum sizi herhalde pardon son olsun. Peki cam kırık görüntü yok ekran kartı(telefonlarda nedir tam bilmiyorum)bozuk. Bunları mı değiştircek sadece?

Cam kırık ise servis hem iç ekranı hem dış camı değiştirir.
Cihazı kontrol ederler eğer başka bir arıza varsa onları da onarırlar, şu anlık görünürde iç ekran kırılmış ve dış cam galiba.

Cam kırık ise servis hem iç ekranı hem dış camı değiştirir.
Cihazı kontrol ederler eğer başka bir arıza varsa onları da onarırlar, şu anlık görünürde iç ekran kırılmış ve dış cam galiba.

İç ekranda kırıkda peki bu ana görselleri ekrana aktaran bileşen kırıksa ne olacak?

İç ekranda kırıkda peki bu ana görselleri ekrana aktaran bileşen kırıksa ne olacak?

Hocam bildiğim kadarıyla o zaten iç ekran olarak geçiyor :D

Fiyat olarak yine aynı galiba.
Screenshot_2021-10-28-17-46-39-79.jpg

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-10-28-17-46-43-69.jpg
    Screenshot_2021-10-28-17-46-43-69.jpg
    30,4 KB · Görüntüleme: 21
Kesinlikle orijinal ekran taktırmanızı öneririm. Telefonum kırıldı ve tamircide yaptırmak gibi bir hata yaptım. 300 TL'ye yaptılar fakat ekran çok fazla takılıyor ve tıklamıyor.

Geri
Yukarı