A32 şarj esnasında beyaz ekran

Mehmet Berber

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.
Samsung Galaxy A32 modeli Android telefona sahibim.

Telefonumu boşta şarja taktığımda belli bir süre sonra (20-30dk) ekranda beyaz bir ışık ve dalgalanmalar beliriyor. İyice yakından bakıldığında tüm ekran üzerinde çok küçük boyutlarda kırmızı yeşil kareler göz ile gözüküyor. Güç tuşuna basıldığında dalgalanmalar ve ufak kırmızı kareler gidip dümdüz beyaz ekran gözüküyor. Şarj cihazını çıkarıp tekrar takıldığında sorun düzeliyor. Böyle bir sorun yaşıyorum. Sorun ne olabilir? Yardımcı olabilir misiniz?

Not:
-Kullanılan şarj cihazı orijinal kendi kutusundan çıkan cihaz. Sürekli o kullanıldı. Aynı şarj aletini farklı telefonlarda da denedim onlarda bir sıkıntı yaşanmadı. Yani şarj cihazından dolayı değil.

-Telefonun dokunmatiğinde hiçbir sorun yok, takır takır çalışıyor. Ekran herhangi bir darbe almadı.

*Konuya video ekleyemediğim için video paylaşım sitesine yükledim. Linkini bırakıyorum. Eğer forum kurallarına aykırı ise kaldırabilirim.

Video: Samsung şarj esnasında ekran sorunu

Dosya Ekleri

• 1.JPG
    1.JPG
    18,6 KB · Görüntüleme: 47
  • 2.JPG
    2.JPG
    18,7 KB · Görüntüleme: 42
  • 3.JPG
    3.JPG
    14,8 KB · Görüntüleme: 27
  • 4.JPG
    4.JPG
    16,8 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleyen: Moderatör:
Evet şarjdan çıkarınca düzeliyor.Tekrar takıyorum 20-30 dk sonra aynı sorun yaşanıyor.
A32 sahibiyim. Bu beyaz ekran yanıp sönmesi bende de random bir şekilde oluyor. Android 12 güncellemesi sonrası olmaya başladı. 3 kere falan oldu. Yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Geçen gün android 12 performans güncellemesi geldi. Yakında haziran güvenlik güncellemesi gelecek eğer düzelmez ise ben de servise vermeyi düşünüyorum.

Yanıtlarınız için teşekkür ederim.
Cihazın yazılım güncellemelerini yükleyip bataryasını tamamen %0 a indiricem.Sorun hâlâ devam ederse servise vereceğim.
Sorunu tekrar yaşadınız mı? Biraz önce telefonum şarjdayken sorunu yaşadım videoya çektim. Samsung members forumuna sordum gelen cevapların hepsi servise gönderin oldu.
Video: Beyaz ekran

Geri
Yukarı