A320M alınmalı mı?

Eren AK

Kilopat
Makaleler
21
Selamlar, öncelikle hepinizin bayramını kutlarım. 350 TL gibi bir param var, annem, babam ve teyzem birazcık harçlık verdi. Benim de aklıma anakart almak geldi. Bu fiyatlarda B350M olsa direkt alacaktım. Ancak A320M çok rahat bulunuyor ve almayı düşünüyorum. Ancak 8 GB RAM mi alsam diye de düşünmedim değil. Sizce ne yapayım? İkinci el alacağım bu arada.

Alınabilir. A320M anakartlar kötü değil. Ben de Gigabyte A320M S2H kullanıyorum sorun varsa sorabilirsin. A320M anakartların eksileri 3.nesil üstü işlemcileri desteklemiyorlar ve sadece OC işlemci için OC desteği yok. Bana kalırsa alınır.

Olabilir o zaman.
Bana mantıklı geldi. Ancak 8 GB RAM'de alabilirim. Ancak anakart daha iyi bir seçim gibi. Link atabilir misiniz gözünüze iyi gelen bir ilandan?
Alınabilir. A320M anakartlar kötü değil. Ben de Gigabyte A320M S2H kullanıyorum sorun varsa sorabilirsin. A320M anakartların eksileri 3.nesil üstü işlemcileri desteklemiyorlar ve sadece OC işlemci için OC desteği yok. Bana kalırsa alınır.
Almayı planlıyorum.

Biraz bütçeyi arttırıp B450 alınabilir. 400-600 TL arası fiyatlar var 2. el olarak. Fp sistem için OC yapmak önemli olacak A320 alınırsa yapamazsınız.

Bana mantıklı geldi. Ancak 8 GB RAM'de alabilirim. Ancak anakart daha iyi bir seçim gibi. Link atabilir misiniz gözünüze iyi gelen bir ilandan?

Almayı planlıyorum.

Hocam 350TL civarına 2.el A320M almak pahalı olur. 250-300TL arasına bulursanız alın çünkü 50-60TL daha verip BIOS'u güncel ve yeni nesil garantili bir A320M anakart alabilirsiniz.

Geri
Yukarı