A320M alınmalı mı?

Bir kartın yeni nesil olduğunu nasıl anlarım?

Anakartın üstünde ve kutusunda rev X.0 diye yazıyor. Rev 1.0 modeller sadece BIOS güncellemeden sadece 1. nesil işlemcileri çalıştırır. Rev 2.0 anakartlar sadece BIOS güncellemeden sadece 2.nesil işlemcileri çalıştırır. Rev 3.0 anakartlar sadece BIOS güncellemeden sadece 3.nesil işlemcileri çalıştırır.

Anakartın üstünde ve kutusunda rev X.0 diye yazıyor. Rev 1.0 modeller sadece BIOS güncellemeden sadece 1. nesil işlemcileri çalıştırır. Rev 2.0 anakartlar sadece BIOS güncellemeden sadece 2.nesil işlemcileri çalıştırır. Rev 3.0 anakartlar sadece BIOS güncellemeden sadece 3.nesil işlemcileri çalıştırır.
@Chitoge Kirisaki hocam yazıyı göremedim. Bakar mısınız?

Ön yüzünde yazmıyor. Yan kısımında bulunan etiketinde yazıyor ama bu modelin kutusundan ilk model olduğu anlaşılıyor.
Teşekkür ederim hocam. :)

Adamla 310 liraya anlaştık. Sanırım alacağım, alttakini.
Sizce iyi bir pazarlık oldu mu?

Teşekkür ederim hocam. :)

Adamla 310 liraya anlaştık. Sanırım alacağım, alttakini.
Sizce iyi bir pazarlık oldu mu?

Bana kalırsa iyi değil. Ne de olsa garantisi olmayan bir anakart ve ilk seri. Olması gereken fiyat 260-280TL arası.
(Ülkemizin insanı cidden çok saçma fiyatlandırma yapıyor. 100TL daha ver 2 yıl garantili sıfır anakart al. 310TL'ye kimi kazıklamaya çalışıyorsun ya?)

Bana kalırsa iyi değil. Ne de olsa garantisi olmayan bir anakart ve ilk seri. Olması gereken fiyat 260-280TL arası.
(Ülkemizin insanı cidden çok saçma fiyatlandırma yapıyor. 100TL daha ver 2 yıl garantili sıfır anakart al. 310TL'ye kimi kazıklamaya çalışıyorsun ya?)
Ah işte param olsa. :( Ama olursa garantili bir şeyler kovalayacağım.
@Chitoge Kirisaki hocam adamla konuştum 1 yıl garantisi varmış. Galiba alacağım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı