A320M-K anakart ile R5 3500 kullanılır mı?

karezde11

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, İtopya PC toplama sihirbazı üzerinden ASUS A320MK Anakart R5 3500 işlemci aldım sistem daha gelmedi. Tekrar masrafa girip B450 anakart siparişi vermeme gerek var mı yoksa bu anakart ile devam edebilir miyim? FPS performans düşüşü yasar miyim bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
FPS düşüşü yaratacağını düşünmüyorum ama önermiyorum da. Keşke almadan önce buraya yazsaydınız. Zaten B450 ile arasında çok bir fiyat farkı yok. İmkanınız var ise anakartı en azından B450M S2H ile değiştirin.

Iade edip i5 10400f ve h410m anakart alsan daha iyi olur.
İade yok galiba sitede o yüzden sordumda
FPS düşüşü yaratacağını düşünmüyorum ama önermiyorum da. Keşke almadan önce buraya yazsaydınız. Zaten B450 ile arasında çok bir fiyat farkı yok. İmkanınız var ise anakartı en azından B450M S2H ile değiştirin.
Baştan satın almam lazım ayriyeten hemen bu masrafa gireyimmi sorun yasatirmi

BIOS güncel gelirse kullanırsın. B450 seçmen daha iyi olur fakat OC yapmayacaksan pek de önemi yok. Yalnız yanlışım varsa düzeltsin arkadaşlar B450 serisi AMD 4000 serisi işlemcileri desteklerken maalesef A320 desteklemiyor.

BIOS güncel gelirse kullanırsın. B450 seçmen daha iyi olur fakat OC yapmayacaksan pek de önemi yok. Yalnız yanlışım varsa düzeltsin arkadaşlar B450 serisi AMD 4000 serisi işlemcileri desteklerken maalesef A320 desteklemiyor.
R5 3500 yerine i5 10400f daha mantikli degil mi?
i5 10400f alirsaniz gelecege yonelik olarak daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı