A320M PRO-VH Plus RGB kasa bağlantısı

Jin Mori

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. A320M PRO-VH Plus anakartım var. RGB kasa alacağım. Anakartımda RGB bağlantısı var mı? RGB bağlantısının olup olmadığını nereden öğrenebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. A320M PRO-VH Plus anakartım var. RGB kasa alacağım. Anakartımda RGB bağlantısı var mı? RGB bağlantısının olup olmadığını nereden öğrenebilirim?

Hangi kasayı alacaksınız? Çoğu kasa kendi kontolcüsü ile geliyor. Eğer Corsair ise Corsair anakarta USB ile bağlanıyor. Corsair RGB kontrol etmek için anakartınızın desteklemesine gerek yok.

Yok diye biliyorum sizde bakabilirsiniz.

Hayır yok. Kasanın kontrolcüsü varsa oradan kontrol edebilirsin.
kasanın rgb fan kablosunu takabilecek miyim yani?
Hangi kasayı alacaksınız? Çoğu kasa kendi kontolcüsü ile geliyor. Eğer Corsair ise Corsair anakarta USB ile bağlanıyor. Corsair RGB kontrol etmek için anakartınızın desteklemesine gerek yok.
Yok diye biliyorum sizde bakabilirsiniz.
Attığınız linke baktım fakat bulamadım

Kasanın RGB fan kablosunu takabilecek miyim yani?

Attığınız linke baktım fakat bulamadım

RGB'ler kontrol edilebilir değil sabit yanıyorlar. O fiyata MSI MAG FORGE 100R Temperli Cam 2x A-RGB Fan ,1x 120mm Fan ATX Gaming Kasa | Trendyol
Bunu öneririm. Bu attığım ARGB olan, 100 TL daha ucuza RGB olanı var.

RGB'ler kontrol edilebilir değil sabit yanıyorlar. O fiyata MSI MAG FORGE 100R Temperli Cam 2x A-RGB Fan ,1x 120mm Fan ATX Gaming Kasa | Trendyol
Kontrol edilebilir RGB kasa önerir misiniz? 400 TL civarı olacak şekilde
GAMEBOOSTER GB-L06B RGB Mesh Panel USB 3.0 Mid Tower Kasa | ITOPYA bu kasa nasıl hocam rgb kontrolü var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı