A320M S2H anakart Arctis Prime besler mi?

Bütçe
800

AllyFeedon

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
4
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 3 3100
GIGABYTE A320M S2H
XPG Gammix D30 (2x8 16GB)
Sapphire Rx 470 Nitro O.C
Zalman ZM500-LXII
Arkadaşlar merhaba. Normalde Void Elite alacaktım, bayağı hoşuma giden bir kulaklık. Ama fiyatı anlam veremediğim bir şekilde uçtu, hani doların etkisi çok büyük ama maksimum 800-900TL olması gereken kulaklık 1800TL şu an. Bende başka kulaklıklara bakıyorum 2. el temiz bir Arctis Prime planlıyordum lakin anakartım konusunda tereddütlerim var. Çok fazla müzik dinlerim, oyun oynarım. Prime uzun bir süre işimi görür diye düşünüyorum ama HS60 Pro'da dikkatimi çekmiyor değil. A320 bu kulaklığı besler mi?

Bunlarda ALC887/897 tip ses yongası olur. Çok güçlü diyemeyiz fakat yeterli olur diye düşünüyorum. USB 7.1 olanlar ise içinde ses çipi olduğu için bağımsız olarak çalışırlar.

Bunlarda ALC887/897 tip ses yongası olur. Çok güçlü diyemeyiz fakat yeterli olur diye düşünüyorum. USB 7.1 olanlar ise içinde ses çipi olduğu için bağımsız olarak çalışırlar.
Hmm, teşekkürler. Ben o zaman temiz Arctis Prime kovalıyayım biraz. :D Olmadı artık başka ürünlere bakarım.

Hocam birde HyperX'in USB ses kartı var. Ona benzer bir şey iş görür mü? (HyperX pahalıymış biraz :D)
1656278051222.png

Görür hocam. Bir de kulaklık tek jak ise linkteki de güzel. Kullananlar memnun.

Yeni konular

Geri
Yukarı