A33 5G vs S20 FE

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Victus by HP 16-d1041nt 68P26EA intel Core i5-12500H 8GB 512GB SSD 6GB RTX3060 FHD IPS 144Hz Win11 Gaming Notebook
Meslek
Öğrenci
Birkaç aydır A33 5G kullanıcıyım. S20FE ile başa baş takas yapılabilir mi veya üstüne biraz para vermek mantıklı mı?

Güncelleme takıntın yoksa S20 FE modeline geçilebilir. A33 daha fazla güncelleme alacak arkadaşın dediği gibi. Güzel bir yorum yapmış.

Hocam bende sıfır A33 5G almayı düşünüyorum adaptörle 9bin civarına geliyor, normalde 5-6 arasına bakıyordum ama düzgün telefon bulamadığımdan buna karar verdim. Yorumları okudukça kafam karışmaya başladı A33e çok kötü diyende var sonradan pişman olacağım bir şey de almak istemiyorum almak mantıklı mı sizce.

@swaron sıfır olarak A33 fiyatına daha iyisi yok. Sıfır alacaksan mantıklı. İkinci el eski amiral gemisi modellere de bakabilirsin.

Daha önce 2. el ürün aldığımda çok sıkıntı yaşadığım için çok yönelmek istemedim 2. el almaya anlamadığım için çok telefondan riske girmek istemedim. Çok oyun oynayan biriside değilim arada oynarım öyle PUBG gibi telefon zorlayacak oyunlarda oynamam çoğunluk genel kullanım için alıyorum. Zamanında aldığım Lenovo vibe X2 telefonunu da 6-7 yıl rahat kullandığım için güncel olmasına da biraz dikkat etmek istedim o deneyimlerden sonra.

Birkaç aydır A33 5G kullanıcıyım. S20FE ile başa baş takas yapılabilir mi veya üstüne biraz para vermek mantıklı mı?
Büyük ihtimalle kafa kafaya takas yapamazsın. Ama üzeri bir miktar vererek geçebilirsin. S20 FE'nin artıları;
•120 Hz Ekran
•Daha İyi Kamera
•4K 60FPS Video
•Snapdragon 865
•USB 3.2 Gen 1
Güncellik takıntın yoksa geçebileceğin bir cihaz. Güncellik takıntın varsa üzerine biraz daha koyup S21 FE'na geçmeye çalış.

Yeni konular

Geri
Yukarı