A33 alınır mı?

Bütçe
6000

Magnesia

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, 6000TL bütçem var ve Samsung Galaxy A33 modelini almak istiyorum. Bu telefon alınabilir mi yoksa başka modellerimi düşünmeliyim? Bu aralar fiyatı 5650TL'ye düştü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kamerası çok iyi ama oyun telefonu değil. Sosyal medya ve fotoğraf için kullanacaksan alınır.

Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve 5500 civarına gayet alınabilir bir telefon. Başta performansı biraz kararsız olsa da gelen her güncellemeyle Samsung çok güzel optimizasyonlar sağladı. Tamamen oyun odaklı biriysen çok üst düzey bir performans bekleme derim. Son güncellemeyle Genshin anca düşükte oynanabilir hale geldi. Kamerası ise bu bütçeye göre çok güzel fotoğraflar çekiyor.

Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve 5500 civarına gayet alınabilir bir telefon. Başta performansı biraz kararsız olsa da gelen her güncellemeyle Samsung çok güzel optimizasyonlar sağladı. Tamamen oyun odaklı biriysen çok üst düzey bir performans bekleme derim. Son güncellemeyle genshin anca düşükte oynanabilir hale geldi. Kamerası ise bu bütçeye göre çok güzel fotoğraflar çekiyor.

Teşekkürler bu telefonu almaya karar kıldım.

Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve 5500 civarına gayet alınabilir bir telefon. Başta performansı biraz kararsız olsa da gelen her güncellemeyle Samsung çok güzel optimizasyonlar sağladı. Tamamen oyun odaklı biriysen çok üst düzey bir performans bekleme derim. Son güncellemeyle genshin anca düşükte oynanabilir hale geldi. Kamerası ise bu bütçeye göre çok güzel fotoğraflar çekiyor.

Şu anki Genshin Impact için durumu ne telefonun söylebilir misin hangi ayarlarda ne kadar rahat oynuyorsun?

Onun harici günümüz güncellemeleriyle olan son genel, telefondaki her şey hakkındaki yorumunu söylersen çok memnun olurum.

Şu anki Genshin Impact için durumu ne telefonun söylebilir misin hangi ayarlarda ne kadar rahat oynuyorsun?

Onun harici günümüz güncellemeleriyle olan son genel, telefondaki her şey hakkındaki yorumunu söylersen çok memnun olurum.

Genshin'i kaldıralı bayağı oldu ama en son Samsung mağazasından indirdiğim sürümüyle düşük ayarlarda çok da kötü değildi. En azından ilk başlardaki gibi sürekli FPS drop yoktu. Stabildi yani performansı. Onun dışında Apex oynuyorum, akıyor bir sorun yok.

En son One UI güncellemesi aldı ve telefon çok hoş görünüyor. Performans olarak günlük kullanımda hiçbir sorunum yok. Batarya bir günü çok rahat çıkarıyor, bazen ertesi güne şarj etmeden de idare edebiliyorum. Yanlışlıkla üzerine bir bardak su döktüm ama neyse ki su geçirmezliği de iyi çalışıyor. Uzun yıllar kullanabileceğim bir telefon aldığım için mutluyum. Beni tek ikilemde bırakan nokta şu anki fiyatı. Ben 5.500 gibi bir fiyata aldım, şu anki fiyatta olsa alamazdım.

Geri
Yukarı