A4 Tech BLOODY V7 İncelemesi

Merhaba Arkadaşlar;
Mouse dün aldım bugüne kısmet oldu kutuyu açmak. Fazla vakit geçiremediğim için mouse ile fazla tecrübelerimi yazamayacağım. Mouse elime tam oturuyor diye G300 yerine bunu aldım. %30 fırsat oldu dolarda biraz düştü diye alalım dedik. Resimlerle baş başa bırakıyorum sizi.

Kutunun Ön Yüzü:Kutunun arka yüzü:Kutunun ön kapağı açılmış hali:Kutudan çıkardıktan sonra:Kutu içeriğine geçelim artık.Fare hariç kutu içeriği:Kaygan ayakların yedekleri ve konulduğu kutu:Göz temizleme bezi(alt tarafındaki optik gözün temizlemek için):Yanında verilen yapışkanlar:İndirme link kartı: (Çince)İngilizce:Kullanım kılavuzu (Türklerin işine yaramaz):İçeriği geçelim ve farenin görünüşüne bakalım.USB kablo:Birazda kendi programını inceleyelim.


Bölümden CORE 1-CORE 2-CORE 3-CORE 4 arasında geçiş yapabiliriz. CORE 3/4 ücretli ama 1000 atışlık deneme sürümü verilmiş. Ben daha denemedim. CORE 2 FPS oyunları için fare üstünde 3 tane tuş var onlara özellik getiriyor. 1. tuş yani kırmızı ledli olan tek atış modu bütün şarjör bitene kadar ateş ediyor. 2. tuş ikili atış tuşu tek tuş ile ikili atar. 3. tuş üçlü atış tuşu tek tık ile üçlü atar.
1. Tuş aktif iken kırımızı led.
2. Tuş aktif iken yeşil led.
3. Tuş aktif iken turuncu led.

Button sekmesi:Butonları buradan ayarlıyoruz makro yeri. CORE 1'de tüm tuşları ayarlıyoruz diğer 3 tuş dahil toplamda 5 tuş. CORE 2'de o 3 tuşa kendi özellikleri geliyor ve onlara görev atayamıyoruz. Kalan iki tuşa atıyoruz. Ben CPI değiştirme tuşu ile müzik durdurma tuşu atadım. CORE 3 ve CORE 4 bilmiyorum.

GUNS sekmesi:Tuşların ledlerin rengi ve ne yaptıkları yazıyor. Alt bölümde Sniper Rifle bölümü var burada sağ tuş etkin iken kaç CPI olduğunu ayarlıyoruz. Ben 600 diye ayarladım kendisi 400 diye ayarlamıştı.

SENSITIVITY sekmesi:Buradan CPI seviyesini ayarlıyoruz. En fazla 3200 oluyor. Tıklama tepkisi en fazla 18 oluyor. Fare bildirim oranı 125 Hz 250 Hz 500 Hz 1000 Hz diye gidiyor en yükseğini yaptım. :D


Farenin Artıları:
+Örgülü kablo
+Sağ el için tasarlanması
+Büyük elli biri olarak çok rahat kullanmam.
+Ledler çok güzel.
+El işaretinin yanıp sönmesi kırmızı led olarak.
+Terletme çok az yapıyor önemli derecede değil.

Eksikleri:
-Şuan sadece ücretli makro olayı.

İleride konu güncellenip puan verilecektir. Daha oyunlarda deneyemedim
 
Son düzenleme:
M

Mertcan Başel

Ziyaretçi
Daha detaylı inceleme yapmalısınız. Bu tam inceleme olmamış. Olsun. Sorun değil. Birdahaki sefer daha detaylı bir inceleme yaparsınız. Ben mouse alırsam G300 alıcam. Çünkü makro ayarı falan ücretsiz. V7'de makro ayarı için ekstra 20 dolar daha ödüyorsun. Genede hayırlı olsun.
 

KS
Nevzat Şentürk

Nevzat Şentürk

Hectopat
Katılım
19 Haziran 2013
Mesajlar
884
Beğeniler
118
Yer
KOCAELİ
Daha detaylı inceleme yapmalısınız. Bu tam inceleme olmamış. Olsun. Sorun değil. Birdahaki sefer daha detaylı bir inceleme yaparsınız. Ben mouse alırsam G300 alıcam. Çünkü makro ayarı falan ücretsiz. V7'de makro ayarı için ekstra 20 dolar daha ödüyorsun. Genede hayırlı olsun.

İlk inceleme konum bide fazla kullanamadım fareyi 1-2 ay sonra daha detaylı hala getiririm. Sağolun G300'de kaldı kafam ama elime küçük geliyordu.
 
M

Mertcan Başel

Ziyaretçi
Tamam. Bence G300 bir adım önde. Çünkü makro ayarı için ekstradan para vermiyorsun.
 Yukarı