Çözüldü A4-Tech kamera sürücüsünü bulunmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Agah gibi

Hectopat
Arkadaşlar, A4-Tech PK-635M marka bir kameram var. Aygıt yöneticisinde fotoğrafta attığım gibi diğer aygıtlar olarak gösteriyor. Birkaç siteden sürücü indirmeyi denedim fakat olmadı. Yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    1,9 KB · Görüntüleme: 27
Çözüm
İyi günler hocam yardımınız için teşekkürler fakat böyle bir hata aldım bakabilir misiniz?
@Enes3078 Hocam kusura bakmayın rahatsız ediyorum fakat bugün yeni bir hata aldım üste bıraktım. Bakabilir misiniz? :)

Öncelikle bu bağlantıdan driver’ı indirin. Arşivi rar’dan çıkarın. Direkt yüklemek yerine uyumluluk modu ile yüklememiz gerekiyor. Setup’a sağ tıklayıp uyumluluk sorunu giderme’yi tıklayın. Programı sına diyin. Windows Vista (Service Pack 2) olarak bulacak. Programı sına diyince kurulum başlayacak kurulumu tamamlayın. Sorunsuz yüklenecektir.
Aşağıdaki sürücüyü indirip arşivden çıkartın. Daha sonrasında kurulumu tamamlayın bakalım.

Ne demek? Bu mesajı yarın yazdığınızda mesajlarınız üst üste binmesin diye yazıyorum. Üst üste binince bildirimi gelmiyor çünkü. Lütfen bu saatten sonra sadece sürücüyü test edip öyle yazın. Aksi taktirde mesajlarınızın bildirimi gelemeyebilir ve işe yaramazsa yardımcı olamayabiliriz.

İyi günler hocam yardımınız için teşekkürler fakat böyle bir hata aldım bakabilir misiniz?
@Enes3078 Hocam kusura bakmayın rahatsız ediyorum fakat bugün yeni bir hata aldım üste bıraktım. Bakabilir misiniz? :)

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    18,6 KB · Görüntüleme: 28

Öncelikle bu bağlantıdan driver’ı indirin. Arşivi rar’dan çıkarın. Direkt yüklemek yerine uyumluluk modu ile yüklememiz gerekiyor. Setup’a sağ tıklayıp uyumluluk sorunu giderme’yi tıklayın. Programı sına diyin. Windows Vista (Service Pack 2) olarak bulacak. Programı sına diyince kurulum başlayacak kurulumu tamamlayın. Sorunsuz yüklenecektir.

Çözüm
Hocam bağlantı açılmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı