A4 Tech PK-900h Webcam Kasma Sorunu

savraynn

Decapat
Daha fazla  
Yıllardır sıkıntısız kullandığım kameramı bir kaç gün önce yayın açmak için Streamlabs OBS'e bağladım. Normalde hiç bir kasma, donma vs. olmazken şu an ne yaparsam kamera yaklaşık 5-10 saniye sonra algılıyor ve inanılmaz derecede düşük fps var. Pozlandırma ayarı 6'da kaldı ve düzelmiyor hangi programı kullanırsam kullanayım düzelmiyor. Kablosunu değiştirdim, kamerayı bilgisayarcıya götürdüm düzeltilebilir mi diye merceğinde sorun vardır düzelmez dedi halbuki kullanmadığım zaman kutusuna kaldırır koyarım merceğine bir kez bile dokunmamışımdır. Yardımcı olabilecek varsa çok mutlu olurum arkadaşlar gidip bi webcam'e 300 400 TL vermek içimi yakar. Halbuki bunun görüntüsünden de performansından da aşırı memnundum. Yardımcı olabilecek herkese şimdiden Teşekkürler!

Aynı sıkıntı bugün başıma geldi. Hiç sıkıntısız çalışan kamera durduk yere feci kasıyor, pozlandırma -7'de, ne yaparsam yapayım düzelmiyor. Sürücü vs. silip tekrar yükledim hala aynı. Başkaları da yaşamış sıkıntıyı, sanırım kamera kendini bir süre sonra bu moda alıyor yeni kamera vs alabilmek için. Satış stratejisi olabilir bilemiyorum 😕

Aynı sıkıntı bugün başıma geldi. Hiç sıkıntısız çalışan kamera durduk yere feci kasıyor, pozlandırma -7'de, ne yaparsam yapayım düzelmiyor. Sürücü vs. silip tekrar yükledim hala aynı. Başkaları da yaşamış sıkıntıyı, sanırım kamera kendini bir süre sonra bu moda alıyor yeni kamera vs alabilmek için. Satış stratejisi olabilir bilemiyorum 😕
Olabilir ben Logitech C270'e geçtim baya memnunum yazılımı olsun kalitesi olsun. Tavsiye ederim :)

Çözebildin mi sorunu? Ben de aynı sorunu yaşıyorum bilgisayarı Power tuşu ile kapatmıştım bir ara ondan beri bozuk.

Yeni konular

Geri
Yukarı