A50'yi satıp Redmi Note 8 Pro almaya değer mi?

Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bende A50 var, Note 8 Pro çıktığından beri onu almak var aklımda. Sizce satmaya değer mi? Kamera benim için o kadar önemli değil, ayrıca Note 8'in işlemcisi kötü diyorlar, bundan dolayı içimde bir kuşku var.

Arkadaşlar bende A50 var, Note 8 Pro çıktığından beri onu almak var aklımda. Sizce satmaya değer mi? Kamera benim için o kadar önemli değil, ayrıca Note 8'in işlemcisi kötü diyorlar, bundan dolayı içimde bir kuşku var.
Tasarım çok önemli değil ise Nokia 8 öneririm, Snapdragon 835 çipset var ve 2250₺ civarı fiyatı.

Gereksiz geçiş olur A50 kötü bir telefonda değil boşa masraf açmış olursun fark fazla değil.
Neredeyse 4 haftadır Redmi Note 8 Pro kullanıyorum işlemcisi bana hiçbir sıkıntı çıkarmadı .
Sıkıntı çıkarır demiyor zaten islemci dandik ve güncel degil.

Gereksiz geçiş olur A50 kötü bir telefonda değil boşa masraf açmış olursun fark fazla değil.

Sıkıntı çıkarır demiyor zaten islemci dandik ve güncel degil.
MediaTek çıkardı diye mi diyorsunuz? İşlemci yeni çıkmış zaten. Teknoloji olarak amiral gemilerindeki işlemcilerle falan mı kıyaslıyorsunuz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı