A52 esneme sorunu önemli bir sorun mudur?

Nitroadee

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 1 veya 2 ay içerisinde Samsung A52 isimli telefonu almayı düşünüyorum. İnternetten yorumlara baktığımda herkes telefonun yağ gibi aktığını söylüyor fakat kasada esneme sorunu var diyenlerde var. Bu esneme sorunu çok önemli ve can sıkacak bir problem mi? Ona göre başka bir telefon bakacağım.

Arkadaşlar, 1 veya 2 ay içerisinde Samsung A52 isimli telefonu almayı düşünüyorum. İnternetten yorumlara baktığımda herkes telefonun yağ gibi aktığını söylüyor fakat kasada esneme sorunu var diyenlerde var. Bu esneme sorunu çok önemli ve can sıkacak bir problem mi? Ona göre başka bir telefon bakacağım.
Hocam mağazadan alırsanız zaten çalışanlar telefonu açıp kontrol ediyor. Onun dışında ilk üretimlerinde öyle olmuş diyenler var doğru mu bilmiyorum. Bende 1-2 ay önce bu cihazı aldım bende esneme sorunu yok.

Yeni üretimlerde öyle bir sorun kalmadı. Diyelim ki ilk üretilen partiden denk geldi, zaten ilk 14 gün içinde iade hakkınız var. SIM kart takmadan önce kontrol edersiniz.

Hocam 1-2 ay önce babama aldık A52 telefonu. Kontrol ettiğimizde herhangi bir esneme sorunu görmedik. @Ambrosia hocamın dediği gibi olabilir muhtemelen.

Alalı 1 ay oldu. Yn tarafında esneme başladı. Büyük sorun teşkil edene kadar kullanmaya devam edeceğim. Sonra garantiye vereceğim. Çünkü iade etsem 4200 TL'ye alınacak telefon kalmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı