A6 5600 GTA V performansı

İşletim sistemi
Windows 7
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar; son zamanlarda GTA 5 hikayeli mod oynamak istiyorum. Fakat sistem özeliklerim biraz kötü, sistem özeliklerimi bırakıyorum. Kaç FPS ya da oynayabilir miyim? Yazarsanız çok sevinirim. Not: Amacım grafik değil, gerekirse GTA San Andreas grafikleriyle oynarım. Amacım hikaye.

İşlemci: AMD A6 5600 APU.

Ekran kartı: İşlemcinin yanında gelen ekran kartı 1.5 GB civarı.

RAM: 8 GB 1600 civarı MHz vardı.

Yakın zamanda iyi bir SSD alacağım, tabii artık etki eder mi bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşük orta ayarlarda akıcı bir şekilde oynayacağını düşünüyorum. Ama FiveM kesinlikle oynayamazsın. Optimizasyon sıkıntıları mevcut.

Düşük orta ayarlarda akıcı bir şekilde oynayacağını düşünüyorum. Ama FiveM kesinlikle oynayamazsın. Optimizasyon sıkıntıları mevcut.

FiveM oynamam zaten microfon bozuk bir de bir şey daha sorcma şimdi ben bu GTA 5'i Epic Games'ten indirsem Epic Games+rockstargames açık kalması lazım olacak bu da FPS düşüşleirn yol açabilir sence crak indirip bunlardan kurtulsamı yoksa normal indiiriyi mi?

FiveM oynamam zaten microfon bozuk bir de bir şey daha sorcma şimdi ben bu GTA 5'i Epic Games'ten indirsem Epic Games+rockstargames açık kalması lazım olacak bu da FPS düşüşleirn yol açabilir sence crak indirip bunlardan kurtulsamı yoksa normal indiiriyi mi?

Epic Games'ten olanı indirin. Crackli oyunlar sıkıntı yaşatabilir.

FiveM oynamam zaten mikrofon bozuk. Bir de bir şey daha soracağım. Şimdi ben bu GTA 5'i Epic Games'ten indirsem Epic Games+ Rockstar Games açık kalması lazım olacak, bu da FPS düşüşlerine yol açabilir; sence crack indirip bunlardan kurtulsam mı yoksa normal indireyim mi?

Epic ve Social Club FPS’ye çok etki etmiyordur. Sonuçta çalışması için bu programlara ihtiyaç varsa ona göre performans ayarlamışlardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı