"a6ec7e7d63c841403d85e142a4f847" dosyası nedir?

YusufEnesTSC

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarımda ufak bir temizlik yapacaktım. D diskimde şöyle bir dosya gördüm. Silmeli miyim, silmemeli miyim?

Adsız.png

Belki bulamadı kaspersky algılayamadı virus total ile de taraması daha iyi olur.
Kaspersky çok güçlü bir anti-virüstür ve Virus Total'i ciddi durumlarda öncelikli olarak sakın kullanmayın. Zamanla dosyanın bilgisi değişiyor. Önceden bende cahil cahil sadece Virus Total kullanırdım ilk virüs yok gibi gösteriyordu 6 saat sonra girince neredeyse hepsi virüs bulmuş oluyordu. Kaspersky ne derse o benim için.

Kaspersky çok güçlü bir anti-virüstür ve VirusTotal'i ciddi durumlarda öncelikli olarak sakın kullanmayın. Zamanla dosyanın bilgisi değişiyor. Önceden bende cahil cahil sadece VirusTotal kullanırdım ilk virüs yok gibi gösteriyordu 6 saat sonra girince neredeyse hepsi virüs bulmuş oluyordu. Kaspersky ne derse o benim için.

Antiviürsler bazı virüsleri algılayamayabilir VirusTotal'da 50'ye yakın Antivirüs ve tarama aracı bulunuyor Kaspersky bulamaz ama bulur ESET mesela.

Artı -1 Eksi
Kaspersky çok güçlü bir anti-virüstür ve Virus Total'i ciddi durumlarda öncelikli olarak sakın kullanmayın. Zamanla dosyanın bilgisi değişiyor. Önceden bende cahil cahil sadece Virus Total kullanırdım ilk virüs yok gibi gösteriyordu 6 saat sonra girince neredeyse hepsi virüs bulmuş oluyordu. Kaspersky ne derse o benim için.
Hocam bir antivirüs firmasının fanboyu olmayın. Bir zamanlar iyi olan antivirüs bazı zamanlar yeterince performans göstermeyebilir.(Kaspersky'e lafım yok benim de beğendiğim bir antivirüs ama Kaspersky ile yarışan gayet başarılı antivirüsler de var)

Antiviürsler bazı virüsleri algılayamayabilir VirusTotal'da 50'ye yakın Antivirüs ve tarama aracı bulunuyor Kaspersky bulamaz ama bulur ESET mesela.
Dediğimden 0 anlamanız biraz üzücü oldu. Zamanla dosya içeriği değişebiliyor. Önce 3 virüs diyor daha sonra artıyor gidiyor bazenleri. Kaspersky zaten en iyisi olduğu için ben ona güveniyorum iyi geceler, sağlıklı günler.

Önceden bende cahil cahil sadece VirusTotal kullanırdım ilk virüs yok gibi gösteriyordu 6 saat sonra girince neredeyse hepsi virüs bulmuş oluyordu. Kaspersky ne derse o benim için.

VirusTotal'in çalışma mantığını sanırım anlamamışsınız, VirusTotal yüklenen dosyaları analiz için kayıtlı antivirüs firmaları için paylaşır ve firmalar dosyayı inceledikten sonra sonuçlar doğal olarak değişebilir.

VirusTotal'in çalışma mantığını sanırım anlamamışsınız, VirusTotal yüklenen dosyaları analiz için kayıtlı antivirüs firmaları için paylaşır ve firmalar dosyayı inceledikten sonra sonuçlar doğal olarak değişebilir.

Yani VirusTotal her durumda kullanılması gerekiyor.

Geri
Yukarı