A70 telefonda çağrılara ulaşılamıyor

Galaxy A70 telefonuma arayan hiç kimse ulaşamıyor. Kesinlikle ne ben arayabiliyorum ne karşı tarafın çağrısı düşüyor. İnternette sıkıntı yok, 4.5G internet gayet iyi ve hızlı. 4.5G'yi kapatıp 3G'ye geçtim çağrılar birazcık düşmeye başladı ama bu işin çözümü nedir? Daha 1 yılını doldurmamış ve kesinlikle hiç hor kullanılmamış bu telefon neden böyle yapıyor?
Not olarak belirteyim: 2 hafta öncesine kadar şarj ederken ve geceleri yatmadan önce telefonumu uçak moduna alır sabahları çıkarırdım, bu mu bozdu acaba diyeceğim de uçak modu zararlı bir şey değil ki.

Son düzenleyen: Moderatör:
1. Telefonun SIM kartının yuvasını değiştirin.

2. Telefonun SIM kartını başka bir telefona takıp deneyin. Diğer telefonda da aynı sorun oluyorsa hangi hattı kullanıyorsanız onun bir bayisine gidin ve ya müşteri hizmetlerini arayın.

3. Eğer ki diğer telefonda aynı hata yaşanmıyorsa ve sizin telefonunuzda aynı hata hala yaşanıyorsa fabrika ayarlarına döndürün. Yine düzelmediyse, telefonu teknik servise götürün.

1. Telefonun SIM kartının yuvasını değiştirin.

2. Telefonun SIM kartını başka bir telefona takıp deneyin. Diğer telefonda da aynı sorun oluyorsa hangi hattı kullanıyorsanız onun bir bayisine gidin ve ya müşteri hizmetlerini arayın.

3. Eğer ki diğer telefonda aynı hata yaşanmıyorsa ve sizin telefonunuzda aynı hata hala yaşanıyorsa fabrika ayarlarına döndürün. Yine düzelmediyse, telefonu teknik servise götürün.
Sim Kart yuvası nedir, nasıl değiştirilir?

Sim Kart yuvası nedir, nasıl değiştirilir?
Aynı serinin telefonları olduğu için işinize yarar diye düşünüyorum:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı