A8M2N-LA anakarta HD 7850 uyar mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Taha Bilgen

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Marmaris/İçmeler
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/Yabancı dil
A8M2N-LA (NodusM3) anakartım var. AMD Radeon HD7850 ekran kartımıda arkadaşım gönderecek. Sormak istediğim soru:
Anakartımla uyumlu mu? Onun dışında bilgisayarıma almam gereken bir şey olur mu?

PCI-E slotu var yani takıp kullanabilirsin ancak o anakart ekran kartının önüne büyük bir engel çıakracaktır, ekran kartı kendini frenlemek zorunda kalacaktır.
Kısacası darboğaz oluşacaktır. En azından 970 yonga setli bir anakarta geçmek gerek şu saatten sonra.

Işlemcisi gömülü mü? Değilse ne gibi bir işlemci önerirsiniz? Ramim var, ekran kartım var, sanırım geriye işlemci, power supply vs kalıyor...

Ramleri DDR3 almanız gerekecek. İşlemci olarak AMD FX 4100, power olarak Corsair VS550 önerebilirim.

6415incis4385264.jpg

Böyle bir şey yaptım. Kasam HP Pavillion T3720. Klavye mouse monitör ses sistemi tamam. Ses kartı almam gerekir mi?

Ses kartına gerek yok yanlız o ram olmamış. CL9 en az 1600 Mhz bir ram seçmelisiniz. Ayrıca anakartın LE versiyonunu tercih etmeyin R2.0 ile arasında 25 tl var bu kadar fark için hiç gerek yok M5A97 R2.0 modelini alın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Toplam (KDV Dahil):​
1.482,86 TL
*1.364,23 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı