A9-9240 sisteme FPS için ayar önerisi

bertosll

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartımın çok iyi olmadığını biliyorum ama ekran kartımdan iyi bir performans almak istiyorum.
Laptop kullanıcısıyım. Ekran kartı sürümmü AMD R5.
Overclock yapmaya pek yanaşmıyorum. Herkese iyi günler. :D

Bilgisyarımın kısa bilgisi olarak 4 GB RAM, AMD A9-9240 Radeon R5 işlemci ve SanDisk SSD'm var.

Son düzenleyen: Moderatör:
En güncel ekran kartı sürücüsünü kur, her oyun için performans ayarı yap, başlat ekranından grafik ayarlarından oyunun dosyasını bulup yüksek performans ayarla, güç ve güç ayarlarından yüksek performans al, en çok oynadığın oyunu SSD'ye kur, gereksiz uygulamaları ve dosyaları sil, masaüstü ekranını temiz boş bırak, C diskte en az 60-70GB alan olsun, ve ısı ayarı çok önemli ısınmayı ayarlarsan ekran kartından tam verimi alırsın.

En güncel ekran kartı sürücüsünü kur, her oyun için performans ayarı yap, başlat ekranından grafik ayarlarından oyunun dosyasını bulup yüksek performans ayarla, güç ve güç ayarlarından yüksek performans al, en çok oynadığın oyunu SSD'ye kur, gereksiz uygulamaları ve dosyaları sil, masaüstü ekranını temiz boş bırak, C diskte en az 60-70GB alan olsun, ve ısı ayarı çok önemli ısınmayı ayarlarsan ekran kartından tam verimi alırsın.

SSD dosyasını nereden bulabiliirm.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı