A9 9425 Laptop vs Ryzen 3 2200U Laptop

Sizde evkur mağdurusunuz sanırım :) yok hocam ikisinide almadım hatta üstüne üstlük daha iyisini aldım ama ondada ekran kartı çöplük olduğunu bilemedim sebebine gelince aldığım üründe radeon 530 yazıyor iken performansı çok iyi gözüküyor ama lenovonun kurnazlığı ile radeon 530un daha düşük performanslı bir ekran kartı çıkarttırması üzerine böyle bir tezgaha kandım aldığım ürün lenovo idepad 320 işlemci süper ram 8 gb 1 tb HDD ama gel gelelim ekran kartı yüzünden hicbirsey adam gibi oynayamıyorum o yüzden pci e ekran kartı takıp oynicam artık... Yani kısacası evkurdan alacaksanız tavsiyede bulunurum dilerseniz ama dediğiniz ürünleri hiç tavsiye etmem benim laptoptan bile kötüyken...
Yok evkur mağduru değil de bu özelliklere haiz günlük kullanım amacıyla bir laptop bakıyorum sadece bir kaç ürün denk geldi bshsettiğiniz gibi ryzen 3 işlemcili bir fikir almak istemiştim :)

Yok evkur mağduru değil de bu özelliklere haiz günlük kullanım amacıyla bir laptop bakıyorum sadece bir kaç ürün denk geldi bshsettiğiniz gibi ryzen 3 işlemcili bir fikir almak istemiştim :)
Yani oyun oynicaksanız ekran kartı bunlarda harici olarak yok kendi vega isimli ekran kartları mevcut bu benim açtığım konudaki laptoplarda :)

He o zaman sıkıntı yok gönül rahatlığıyla alabilirsiniz yalnız fifa pes 18 19 derseniz biraz zor :)
Peki bu aşağıda listelediğim ürünlerden hangisini önerirsiniz :)

Peki bu aşağıda listelediğim ürünlerden hangisini önerirsiniz :)

Ryzen 3 olan senin için daha iyi olacak :)

Merhaba arkadaşlar Bu konu için hesap açtım. Ben de aynı ikilemdeyim. Aylar geçmiş konuda. Ama bu ikisinde kararsızım şuanda. Yardımcı olursanız sevinirim. Ne karar verdin konuyu açan arkadaş. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı