AAA FPS hikayeli oyun önerisi

Ahaha daha başlamadım onu biraz erteliyorum çünkü çok fazla açık dünya oyun oynadım araya başka oyunlar atıyorum baya özen göstererek tüm yan görevleri vs. bitirerek oynamak istiyorum odyysey'i :D
Öyle bir şey mümkün mü bilmiyorum, görev sistemi çok dağınık. Pek zamanım olmadığı için ben biraz ara verdim.

@FrontPage. Ayrıca DOOM'un yeni oyununun tanıtımını yapmışlardı yanlış hatırlamıyorsam. Eğer dediğimi oynayıp beğenirseniz yeni oyununu da merakla bekleyeceğinden eminim. DOOM eternal oyununun bu sene içinde çıkması bekleniyor.

Thief, eski bir oyun ama hala oynanabilir efsane bir oyun.
Max Payne'e felan FPS mod yüklenebiliyordu. Sende HITMAN için araştırırsan belki bulabilirsin daha ayrı bir zevk katıyor.
Dishonered serisini de çok seviyorum. Öneririm.
Far Cry 4'ü de öneririm. 5 veya New Dawn.
FPS dışında ;
HITMAN 2 kütüphanende var. Oynamanı öneririm.
Resident Evil. Son çıkan remastered oyunu oynayabilirsin.
The Evil Within. İki oyunu da oyna. Efsane oyunlar.
Aklıma geldikçe yazarım. İyi oyunlar.
Edit ;
Quantum Break
Mad Max

Çoğu AAA değil fakat önerilerim şu şekilde:
  • Shadow Warrior 2
  • Titanfall 2
  • Singularity
  • RAGE
  • Prey(2017)
  • Spec Ops The Line(FPS değil fakat güzel oyundur)
  • Project Warlock

Thief, eski bir oyun ama hala oynanabilir efsane bir oyun.
Max Payne'e felan FPS mod yüklenebiliyordu. Sende HITMAN için araştırırsan belki bulabilirsin daha ayrı bir zevk katıyor.
Dishonered serisini de çok seviyorum. Öneririm.
Far Cry 4'ü de öneririm. 5 veya New Dawn.
FPS dışında ;
HITMAN 2 kütüphanende var. Oynamanı öneririm.
Resident Evil. Son çıkan remastered oyunu oynayabilirsin.
The Evil Within. İki oyunu da oyna. Efsane oyunlar.
Aklıma geldikçe yazarım. İyi oyunlar.
Edit ;
Quantum Break
Mad Max
Senin oyunlarda listemde. Mad max eski laptopta oynamıştm hitman 2 bitirdim FC5 i ileride oynayacağım güzel öneriler tşkler.

Çoğu AAA değil fakat önerilerim şu şekilde:
  • Shadow Warrior 2
  • Titanfall 2
  • Singularity
  • RAGE
  • Prey(2017)
  • Spec Ops The Line(FPS değil fakat güzel oyundur)
  • Project Warlock
Çoğunu bilmiyorum bakayım onlara hemen.

Call Of Duty: WWII online üzerine de bağlı ama hikaye modu da var diye biliyorum ben.

Overkill's The Walking Dead'ı arkadaşların varsa oyna derim. Harika gözüktü bana ama tek kişi sanmam güzel olacağını. Mümkünse arkadaşların troll olmasınlar :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı