AAA oyun önerisi

Dumanx

Kilopat
Daha fazla  
Güzel bir sistemim var ama oyun oynayamıyorum. Bana oyun lazım, aynı oyunları 2 kez oynamaktan sıkıldım. Online oyunlar artık çok basit geliyor, bana oyun önerebilir misiniz?

Güzel bir sistemim var ama oyun oynayamıyorum. Bana oyun lazım, aynı oyunları 2 kez oynamaktan sıkıldım. Online oyunlar artık çok basit geliyor, bana oyun önerebilir misiniz?
Cyburpunk'ı bekleyin Cold War'un kazığını bekleyin kısacası bu Kasım ayı ve sonrası oyun açısından çok hareketli geçecek o zamanı bekleyin.

Yüksek grafikli, kaliteli oyunlar oluyor. AC Odyssey gibi oyunlar.

Bir AAA oyunu, orta büyüklükteki veya büyük bir yayıncı tarafından üretilen ve dağıtılan video oyunları için kullanılan ve genellikle daha yüksek geliştirme ve pazarlama bütçelerine sahip olan gayriresmî bir sınıflandırmadır.

Yanlış bilgi. AAA oyunlar yüksek bütçe harcanmış oyunlara verilen isimdir.
Yüksek bütçe harcanan ve büyük geliştiricilerin oyunları yüksek grafikli ve kaliteli oyunlar olduğu için bir yanlışlık yok. Triple A oyun tanımı yapmadım yorumda.
Bir AAA oyunu, orta büyüklükteki veya büyük bir yayıncı tarafından üretilen ve dağıtılan video oyunları için kullanılan ve genellikle daha yüksek geliştirme ve pazarlama bütçelerine sahip olan gayriresmî bir sınıflandırmadır.
Size de aynı cevabı vermiş olayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı