Çözüldü AB350M GAMING 3 BIOS güncellemesi sonrası açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Janken1

Centipat
Yer
İstanbul/Esenyurt
Daha fazla  
Anakart- AB350M GAMING 3.

187bcf1c-2dbe-4231-b4b9-77959dafaf80.jpg

Merhaba arkadaşlar, BIOS'u uzun zamandır güncellemiyordum ve sırası ile Gigabyte'ın sitesinde önerdiği şekilde güncellemeleri indirdim fakat F31 sürümünü indirdikten sonra PC kendini resetledi ve sadece bu şekilde ekranda Gigabyte yazıyor, PC açılmıyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Cihazda takılı olan diklerin bağlantılarını vs kes. Cihaz sadece ççıplak haliyle kalsın çalışıcak ana parçalarla beraber bu şekilde dene. Belki birinden biri engelliyordur. Eğer bu şekilde BIOS'a girebilirsen eski sürümünü yüklemeyi dene.
Cihazda takılı olan diklerin bağlantılarını vs kes. Cihaz sadece ççıplak haliyle kalsın çalışıcak ana parçalarla beraber bu şekilde dene. Belki birinden biri engelliyordur. Eğer bu şekilde BIOS'a girebilirsen eski sürümünü yüklemeyi dene.

Çözüm
Dediğiniz yöntem ile BIOS'u açmayı başardım teşekkür ederim. Tekrardan üst sürümleri yükseltince aynı sorunu yaşadım bunuda artık farklı bir konu başlığında açmam gerekecek sanırım teşekkür ederim tekrardan.

Yeni konular

Geri
Yukarı