ABD'de Otellerde İncil Bulunması

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Garip bulduğum olaylardan biridir. Odanın çekmecesinden genelde İncil çıkar. Söz konusu İncil genelde bir topluluk tarafından bağışlanıp oraya konulmuştur. Acaba Richard Dawkins vakfı bir kitap bağışlasa aynı otel söz konusu kitabı çekmeceye koyar mı 🤔

Son düzenleme:
Amerika'da şöyle bir durum var yalnız; Kilise, incil, bayrak gibi görsel veya materyallere yer vermek bazı maddi veya vergisel faydalar sağlıyor. Örneğin Hollywood filmlerinde kilise veya Amerikan bayrağı gösterirseniz devlet size destek veya vergi indiriminde bulunuyor. E tabii bir de dini yönden güçlü eyaletler de var. Bu eyaletler zaten Amerika'nın Konya'sı gibi düşünebilirsiniz. Oralarda zaten nerede olursanız olun İncil de var Haç da var:)

Son düzenleme:
Bizde olsa bu durum satarlar hemen.
Amerika'da da çalıp satan çok ama kolay bulunabilir olduğu için genelde uyuşturucu madde kullanımı için sayfalarını kullanan da çok🤣

Holly Smoke😎🤣

Abi, hangi otelde gördün bilmiyorum ama ben bir kere rastladım bu duruma o da chicago'da. Vegas, chicago ve new york'ta otelde kaldım. Hepsi toplamda 10 gün otelde kalmışımdır. Gözlemlediğim kadarıyla orta düzey insanların ve yerel halkın kaldığı otellerde oluyor. Genelde uluslararası müşterilere hizmet veren otellerde olmuyor diye biliyorum. Eşit hizmet politikası falan falan demişlerdi hatta bu durum için.

Oteller bizi sınıyor, bunların hepsi ispiyonculuk için var. Eğer dine inanmayan birisi onu atarsa veya başka yere koyarsa tanrıya şikayet edilir, yersen ;) Az espri yapayım dedim anlayana tabii :D

Yeni konular

Geri
Yukarı