ABD'li aktör Alec Baldwin, kuru sıkı tabancayla kazara görüntü yönetmenini öldürdü

Bir dizi çekimi sırasında bir kaza yaşanıyor, ABD'li aktör kazara kuru sıkı tabancayla görüntü yönetmenine ateş ediyor, ateş edilmesi sonucunda da görüntü yönetmenini ağır yaralıyor.

Görüntü yönetmeni hastaneye yetiştirilmesine rağmen hayatını kaybediyor. ABD'li aktörün 2017 yılında yapmış olduğu bir eleştiri de gündeme geliyor. Ünlü aktör, kazayla öldürmenin nasıl bir his olduğunu merak ettiğini belirtmişti.

1634896857235.png

Açıkçası aktörün cezası ne olur bilemiyorum. Ancak ortada giden bir can var, aktörün de ceza alması gerekmekte. İlerleyen günlerde bir gelişme olursa konuyu güncellerim.

detista

Kilopat
Makaleler
33
Yer
Istanbul

Fapdullah

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Çok Amaçlı Odam
Kuru sıkı tabanca gerçek mermi sıkabilir mi? Bu konuda bilgim yok. Bana gerçek silah kullanmış gibi geldiler. Gerçek silah kullanımı zaten çekimlerde artık yaygın. Kaza sonucu da üzücü bir olay yaşanmış olabilir.

Fapdullah

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Çok Amaçlı Odam
Pek kaza sayılmaz. Öyle silahı doğrultursa ben buna kaza demem.
Film çekiminde olan silah illaki birine doğrultuluyor. Belki de sahne çekimi esnasında aktör arkadaşına rol icabı doğrulturken yaşanacaktı. Olay çok yeni olduğu için net bilgi gelene kadar çok sağlıklı yorum yapamayız.

tahaa1g

Centipat
Silahı doğrultması mantıklı zaten görüntü yönetmeni, yazar ve yönetmen ile birlikteler miş büyük ihtimalle bir sahneyi nasıl çekeceklerini konuşuyorlardı ama neden ateş etti orası mantıksız ağzıyla bir ses de yapabilirdi.

Yukarı