Abim bilgisayarı Evden Götürecek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tek kardeş olduğum için mutluyum. :)

Ailenizdeki konuları buraya taışmanız hiçbir şeyi değiştirmiyor maalesef. Bizim verebileceğimiz öneriler bir şey değil maalesef.

Tek kardeş olduğum için mutluyum. :)

Ailenizdeki konuları buraya taışmanız hiçbir şeyi değiştirmiyor maalesef. Bizim verebileceğimiz öneriler bir şey değil maalesef.
Nasıl yani? Abini bıçakla önerisi geldi ya.
Daha cevap vermeyeceğim. Yedi yaşındaki bir çocukla bir işim olmaz.
Hocam 7 yaşında olduğuna inanmadığınız birisine 7 yaşında olduğu için mi cevap vermeyeceksiniz?

Küçük bir pozitif konuşma ile sorun çözülür.

Bunlar aslında anormal şeyler değil. Her ailede olan bir hastalık ama genelde kötü sonuçlanmıyor.

Abisine öyle söylemeyin hocam da, sadece kardeşini her abi gibi korumak istiyor fakat yanlış yöntem ile korumaya çalışıyor. Küçük bir pozitif konuşma ile sorun çözülür.
Haklısın, sen böyle diyince ben kendimin de felaket olduğunu hatırladım. Sildim.

Önce canlı dersler için için deyip onları şaşırt ardından X in oğlu her gün dışarı çıkıyormuş corona olmuş de ve üzgün bir halle bende size bulaştırırsam üzüntüden hastalar olurum de ve oyunlardan sıkılmış gibi yap.
flash TV seneryosu

Yardımcı olmayacaksanız tartışmayı bırakın bence.
Öncelikle derslere katıl yüksek sesle ve kapın açık derse gir, teneffüslerde içeri git annenin yanında takıl bilgisayara bakma. Ek olarak akşamları çok bakıyorsan 1 hafta boyunca 4 saat bakıyorsan 2 saatini içeride geçir bilgisayara bakmak yerine. Denendi onaylandı. Büyük ihtimalle bunları yaparsan bilgisayarı ilgi odağından çıkarırsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı