Abimin karısı çocukla beraber evden kaçtı

Daha fazla  
Arkadaşlar, abim ile karısı kavga ediyor şu an. Abimin karısı, yani yengem, abime ters ters cevap veriyor. Hatta bebeği alıp evden kaçmış, kendi çocuğu gibi. Sizce ne yapmalıyım abimle beraber?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, abim ile karısı kavga ediyor şu an. Abimin karısı, yani yengem, abime ters ters cevap veriyor. Hatta bebeği alıp evden kaçmış, kendi çocuğu gibi. Sizce ne yapmalıyım abimle beraber?
Valla kadına dokunmayın hocam o kadar söyleyeyim çünkü kadınlar ülkede peygamber seviyesine geldiler. Kayıp düşen kadının kocasına 6 ay uzaklaştırma veriliyor. Haklıysanız eğer gidin mahkemeye dava açın, benim çocuğumu alıp evden nasıl kaçarsın diye ama haklı değilseniz de mahkeme daha büyük bir yara açar size haberiniz olsun.

Son düzenleme:
Ne denir bilemiyorum. Neyine güvenip çocuğunu alıp kaçıyor acaba? Sadece kadın için demiyorum. Erkek yapsa aynı şeyi, dediğim şey onun için de geçerli.

Geri
Yukarı