Abiye alınabilecek hediye tavsiyesi

Ella Freya

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
14
Arkadaşlar abim takı ya da kupa, kalem gibi şeyleri pek kullanmaz. Ostim'de yani bir nevi sanayide makine mühendisi. Bazen çizim yapıyor, bazen jiple malzeme taşıyor. Arabalardan çok iyi anlar. Onun için model araba düşündüm ama 200 lira vermeyince dandirikten modeller var, vazgeçtim. İşlemci alacaktık i5 560M Aliexpress ile ama onun gelmesi 1 ay sürecek. Doğum günü 1 Ekim'de. Sahibinden'de bulamadım işlemciyi. Olsa da 110 liralık işlemci, 200 ya da 250 liraya koyuyorlar. Klasik Türk ticaret anlayışı. Başka önerebileceğiniz var mı? Şu anki arabamız Fluance. Belki sade bir Renault anahtarlığı alabilirim belki. Ama başka önerisi olanları da bekliyorum.

Çizim derken 3 boyutlu Autocad gibi. Bunda da varmı 3D?
Hayır, not alabilirsiniz. Çizim yapabilirsiniz ve onları kilitleme tuşuyla istediğiniz kadar saklayabilirsiniz. Dediğim gibi TAA'nın videosuna bakmakta fayda var. Bu arada tablet çok ama çok hafif, abiniz taşımakta hiç zorluk çekmez.

Eğer bilgisayara bağlayıp çizim yapmak istiyorsa grafik tablet gerekli. Aşağıdaki grafik tablet oldukça popüler ve kullanan herkes oldukça memnun.

Eğer Aliexpress'den alabilirim derseniz. (313 TL, Kargo ücretsiz)

Eğer Hepsiburada'nın yurtdışı alışveriş bölümünden alablirim derseniz. (290 TL, Kargo ücretsiz)

Eğer yurtdışından gelmesini bekleyemem derseniz N11 üzerinden alabilirsiniz. (438 TL, Kargo ücretsiz)

Geri
Yukarı