Abra A5 18.2 kitleniyor

musaolcayy

Centipat
Daha fazla  
İyi akşamlar.

Bu akşam kurulum yapmak için açtım bilgisayarı ama bir saattir karşılaştığım olay karşısında şok oldum.

Bilgisayarı açtığımdan beri bir internet sayfası ve not defteri açtım.

Yaklaşık bir saattir bu şekilde kilitlenip kalıyor. İki kere güç düğmesinden kapattım açtım. Üçüncü seferde sadece aşağıdaki sekmelere tıklamadan mousu gezdirirken büyüteç işaretinin üzerinde kaldı ve 25 dakikadır mouse dönüp duruyor. Hiçbir şekilde işlemleri sonlandıramıyorum.

Mantıklı bir açıklaması var mı bu işin gerçekten sinirlerim bozuldu çünkü :)

Edit konuyu paylaştıktan sonra ortaya çıkan tablo harika oldu. Bembeyaz bir ekran. Bekleyiş devam ediyor.

Dosya Ekleri

• 6AFA1A9E-E1DA-4921-9FA9-27296541C1B9.jpeg
    6AFA1A9E-E1DA-4921-9FA9-27296541C1B9.jpeg
    107,4 KB · Görüntüleme: 45
  • image.jpg
    image.jpg
    107 KB · Görüntüleme: 34
Aynı olayı asus marka bir bilgisayarda yaşamıştım. Asus iade almıştı ana kartı bozukmuş. Anladığım kadarıyla siz de yeni aldınız bilgisayarınızı. Monster zaten normalde bile iade kabul ettiğini söylüyor. Bence hemen monster ile iletişime geçip iade/değişim isteyin.

İyi akşamlar.

Bu akşam kurulum yapmak için açtım bilgisayarı ama bir saattir karşılaştığım olay karşısında şok oldum.

Bilgisayarı açtığımdan beri bir internet sayfası ve not defteri açtım.

Yaklaşık bir saattir bu şekilde kilitlenip kalıyor. İki kere güç düğmesinden kapattım açtım. Üçüncü seferde sadece aşağıdaki sekmelere tıklamadan mousu gezdirirken büyüteç işaretinin üzerinde kaldı ve 25 dakikadır mouse dönüp duruyor. Hiçbir şekilde işlemleri sonlandıramıyorum.

Mantıklı bir açıklaması var mı bu işin gerçekten sinirlerim bozuldu çünkü :)

Edit konuyu paylaştıktan sonra ortaya çıkan tablo harika oldu. Bembeyaz bir ekran. Bekleyiş devam ediyor.
Hocam belli bir süreden sonra ekran komple donuk kalıyorsa ve hiç hareket olmuyorsa ssd veya harddisk arızası olabilir. Kendi laptobumda yaşamıştım. Laptobu staj zamanı düşürmüştüm. Fakat çalışmaya devam etti 1 hafta sonra harddisk arızalandı. Garantiden değiştirdiler. Bende de bilgisayar açıldığında komple donuyordu.

Bilgisayar aptal etti beni :) ekranın fotoğrafını çekip atıyım dedim yarım saattir bekliyorum diye saate bi baktım allah allah diyorum meğer saat de donmuş :) hala bekliyoruz sabaha kadar açık bırakacağım ne olacağını gerçekten çok merak
ediyorum. @gemiciadam @bladeofgoddess

Dosya Ekleri

• 89724900-3C81-4A4A-8A12-4474CA4656AB.png
    89724900-3C81-4A4A-8A12-4474CA4656AB.png
    352,3 KB · Görüntüleme: 37
Bilgisayar aptal etti beni :) ekranın fotoğrafını çekip atıyım dedim yarım saattir bekliyorum diye saate bi baktım allah allah diyorum meğer saat de donmuş :) hala bekliyoruz sabaha kadar açık bırakacağım ne olacağını gerçekten çok merak
ediyorum. @gemiciadam @bladeofgoddess
İade etmeden önce tekrar format atmayı deneyin belkide pek sağlıklı bir kurulum olmamıştır. :)

Hocam bende de aynı bilgisayar var hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım çok şükür.

Konu hortlatmayı sevmem ama bilgisayarı ıade ettınmı veya nasıl cozdun bu sorunu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı