Abra A5 alınır mı?

Kaan BT

Femtopat
Abra A5 v15.8.3 15, 6" Gaming laptop
  • Intel i7-10750H-2, 60GHz Turbo Boost ile 5, 0GHz.
  • 4 GB GDDR6 NVIDIA GTX1650 Ti.
  • 15, 6" FHD 1920X1080 120Hz IPS mat LED ekran.
  • 16 GB (2x8GB) DDR4 2933MHz.
  • 500GB WD Blue M.2 SSD.
  • FreeDOS (işletim sistemi bulunmamaktadır)
Beni kaç sene götürür bu laptop?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanmadığım için malzeme kalitesini bilmiyorum. Ömrü sizin nasıl kullanacağınıza göre değişir. Düzgün kullanılırsa ve bakımları düzenli yapılırsa uzun ömürlü olacaktır diyebilirim. Ayrıca teknik özellikleri gayet güzel.
O fiyata sistem toplarım daha iyi bence. Yine de siz bilirsiniz.
Lütfen bitin artık. Lütfen...

Alınır Kesinlikle. Arkadaşım aynısını aldı ve şu an çok memnun o da aynı şeyi soruyordu kaç sene götürür diye. Aslında bu senin onu nasıl kullandığına bağlı. En güzel şekilde kullanırsan en azından 5-6 sene rahat götürür.
Warzone'da orta ayarlarda 80-90 FPS bu arada alıyor

Eger ben disarı mesela kafe restoran gider orada oynarim diyorsan veya arkadasima goturur oynarim tatile vs tabii ki alinir ozellikleri cok guzel ama tabii noteboklar isinma sorunu oluyor ve fiyatlari normal degerinden cok daha pahali oluyor marka parası girdigi icin siz bilirsiniz

Evet dikkat etcem her yıl bakımını yapacağım en az 2 kere bir şey daha sorcağım bunun 17, 3 inç olanı var ama işlemcisi ve SSD'si bir tık daha düşük sizce alınır mı bu arada 15, 6 inç e alışığım.
Arkadaşlar her şey donanım değil. Bunun için de malzeme kalitesi de var. Aynısını arkadaşım aldı. Malzeme kalitesi kötü. Ama eğer ben çok dikkatli olacağım diyorsan alabilirsin. Ama insanlık hali Laptop'u taşırken bir kenara falan vurursan kötü olur.

Bu arada ben dikkatli bakarım pahalı bir laptopa pek vurcamı sanmam :D.
Eger ben disarı mesela kafe restoran gider orada oynarim diyorsan veya arkadasima goturur oynarim tatile vs tabii ki alinir ozellikleri cok guzel ama tabii noteboklar isinma sorunu oluyor ve fiyatlari normal degerinden cok daha pahali oluyor marka parası girdigi icin siz bilirsiniz.

Bu arada o laptoptaki ısınma olaylarına falan baktım memnunum ve ailem laptop alamamı ve arkadaşlarıma götürmeyi düşündümden zaten onu alıyorum.
Gayet güzele benziyor. Bence alınabilir. Peki ya sadece oyun oynamak için mi alacaksınız? Yani laptop zorunlu mu?

Kesinlikle evet zorunlu :(

Son düzenleme:

Geri
Yukarı