Abra A5 V15.8.3 aldım

Keşke size önerdiğimiz laptopu alsaydınız ama iş işten geçti. Sorunsuz kullanırsınız inşallah.
Normalde 10200h olsa oyunlarda çok ısınmayacaktır derdim fakat 10750h'ın o kasadaki performansını bilmiyorum ben de. Yine de hayırlı olsun diyelim. Hiçbir sorunla karşılaşmaması dileğiyle. 😊

Son düzenleme:
Çok mu ısınıyor bu bilgisayar gözüm korkmaya başladı?
Yok yok korkmasın hocam. Oyunlarla test yapın MSI Afterburner kullanarak. @Akari @Dark Lord of the Sith @Ramazan Ö @xbea ve @Radeon RX 5500M . Bu isimleri etiketleyip bir konu açın ve değerleri paylaşın. Daha iyi yardımcı oluruz o zaman. Şimdi can sıkmanın sırası değil. Kimse kesin bir şey diyemez şu an. Siz keyfinize bakın. 😊

Bu arada bu dediğimi Monster Abra aldınız diye yapın demiyorum. Herhangi bir cihaz olsa dahi yapın ve paylaşın diye tavsiye verirdim.

Ben onun yerinde olsaydım sayenizde aldığıma pişman olurum. Ne bu sürekli linç tayfası. Bunu istemiş bunu almış, "elinde patlar, mavi ekran haha" yerine bütçenizi bize belirtseydiniz daha güzel bilgisayarlar önerebilirdik yazsanız ne olacak. Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın.

Çok mu ısınıyor?

Yok ısınmıyor arkadaşım da aynı cihazdan aldı. Oyun içerisinde CPU maksimum 82 GPU 68 görüyor. Ama malzeme kalitesi kötü. Keza hoparlörler de iyi değil. Bir de birkaç ay sonra ısınmaya başlıyor ama bakım ile halledilir. Kendisi 10 ay önce almıştı yeni bakıma yolladı bakımdan önce 92 93 derece görüyordu CPU ben yollattım zorla. Sorun o da değil boşta 65C gördüğünü söyledi. Bakım sonrası CPU gene 82 83 boşta 45 C civarına geri gelmiş. Anlayacağın sık bakım ve dikkatli kullanım isteyen bir cihaz. Bunları yaparsan üzmez.

Yok ısınmıyor arkadaşım da aynı cihazdan aldı. Oyun içerisinde CPU maksimum 82 GPU 68 görüyor. Ama malzeme kalitesi kötü. Keza hoparlörler de iyi değil. Bir de birkaç ay sonra ısınmaya başlıyor ama bakım ile halledilir. Kendisi 10 ay önce almıştı yeni bakıma yolladı bakımdan önce 92 93 derece görüyordu CPU ben yollattım zorla. Sorun o da değil boşta 65C gördüğünü söyledi. Bakım sonrası CPU gene 82 83 boşta 45 C civarına geri gelmiş. Anlayacağın sık bakım ve dikkatli kullanım isteyen bir cihaz. Bunları yaparsan üzmez.

Ben zaten çoğunlukla canlı dersler için kullanacağım ve birazda oyun oynayacağım. Zaten eski bilgisariyimda Monster'un Abra serisindendi bir sıkıntı yaşamadım o yüzden bunu aldım.

Geri
Yukarı