Abra A5 V16.6.5 vs Excalibur G770

Bırak hocam bunlar hep böyle her şeye çöp derler rastgele bilgisayar önerip mesaj kasıp giderler bana sorarsan Monster al ama karar senin.

Sen de okumamışsın kendi sitelerinden diyor adam.
@Setsuna Yuki kızgın atmandaki amaç yedirememen mi?
Keşke biraz yazdığım yazıyı okusaydın.
İnsan aynı bütçenin daha aşağısına, daha kaliteli, diğerlerine göre daha iyi bir oyun deneyemi yaşatan bir notebook öneriyor, siz anca linçleme peşindesiniz. Öneriyi beğendiyseniz beğenin, beğenmediyseniz de SUSUN!!!

Sizin gibileri gerçekten alttan almaktan sıkıldım. Madem önerilere açık değildiniz, niye konu açtınız?! Ayrıca arkadaşın önerdiği notebook oldukça iyi. Herkesi bir kalıba sokmayı kesin!

Bırak hocam bunlar hep böyle her şeye çöp derler rastgele bilgisayar önerip mesaj kasıp giderler bana sorarsan Monster al ama karar senin.
Millete laf atacağınıza o zaman siz öneri yapın.
Sen de okumamışsın kendi sitelerinden diyor adam.
@YiğitYVZ kızgın atmandaki amaç yedirememen mi?
Resmi sitesi ile Hepsiburada’nın ne farkı var? Öneri konusu açıp önerileri beğenmeyecekse açmasın konu o zaman.

Monster alıp 1-2 hafta sonra burada konu açıp yardım istemesin.

Monster dememdeki amaç müşteri hizmetleri falan iyi ama kötü çıkanlar da var. Kısaca kararı verecek riski alacak ürünü alacak kişidir :)

İnsan aynı bütçenin daha aşağısına, daha kaliteli, diğerlerine göre daha iyi bir oyun deneyemi yaşatan bir notebook öneriyor, siz anca linçleme peşindesiniz. Öneriyi beğendiyseniz beğenin, beğenmediyseniz de susun!

Sizin gibileri gerçekten alttan almaktan sıkıldım. Madem önerilere açık değildiniz, niye konu açtınız? Ayrıca arkadaşın önerdiği notebook oldukça iyi. Herkesi bir kalıba sokmayı kesin!

Adam ikisinden birini seçin ya da resmi sitesiyle satılan oyuncu laptopu varsa önerinizi bekliyorum demiş. Resmi yani. Siz mesaj kasmak için istenilenin dışında yorum yapıyorsunuz. Bir kelimeyi büyük harflerle yazmak bağırmak anlamına gelir ve siz burada kimseye bağıramazsınız, terbiyenizi takının da öyle gelin.

Monster dememdeki amaç müşteri hizmetleri falan iyi ama kötü çıkanlar da var kısaca kararı verecek riski alacak ürünü alacak kişidir :)

Adam ikisinden birini seçin yada Resmi sitesiyle satılan oyuncu laptopu varsa önerinizi bekliyorum demiş resmi yani siz mesaj kasmak için istenilenin dışında yorum yapıyorsunuz bir kelimeyi büyük harflerle yazmak bağırmak anlamına gelir ve siz burada kimseye bağıramazsınız terbiyenizi takının da öyle gelin.
Kendinizle çeliştiğinizin farkında mısınız acaba? Bizi bir genellemeye sokup ondan sonra da ahlak bekçiliği yapıyorsunuz. Bu nasıl bir mantık? Ayrıca ben de bir insanım ve sinirlenirim. Buna siz karar veremezsiniz. İnsanları genellemeye sokup bana bağıramazsınız deme hakkınız YOK!

Eğer biz bu forumda varsak, iyi ve kaliteli ürün önermek bizim bir görevimizdir.

Ayrıca üyelere bunları söyleyen birisi bize terbiyenize takının demesin.

Millete laf atacağınıza o zaman siz öneri yapın.

Resmi sitesi ile Hepsiburada'nın ne farkı var? Öneri konusu açıp önerileri beğenmeyecekse açmasın konu o zaman.

Monster alıp 1-2 hafta sonra burada konu açıp yardım istemesin.

1. dediği model gayet güzel alabilir dedim zaten 2. senin gibi Monster'e kullanmadan ve işin içine girmeyen ama Monster'e sallayan birine bir yorum yazmıştım aynısını sana kopyalıyayım.
Gerçekten forumlarda sizin gibi insanları bilgilendireceğim diye aldığım banı ve harcadığım süreyi anlatamam. Ama yine de sizin gibi bilmeden kullanmadan saçmaca saçma konuşan insanlara karşılık vermeden duramıyorum bak şimdi iyi dinle. Monster markası miyonlarca alıcısı olan bir firmadır. Mesela ben kullandığım model gece 12 de ön siparişe açılıyordu hiç unutmamam o gün sabah erkenden kalkmıştım sonra gece 11 oldu 1 saat önceden oturdum bilgisayarın başına beklemeye başladım. Sonra saat 12 oldu F5 yaptım sizce ne oldu site çöktü. Monster evrensel bir firma sitenin normaldeki kapasitesini siz düşünün sonra stoklar tükendi 10 dk içinde tüm seri bitti. Sonra tekrar F5 yaptım şansa 1 modeli alan birsi iptal etmiş hemen aldım. Ayrıca kullanmadığın denemediğin yaşamadığın bir şey için insnaları yanlış nasıl yönlendirebiliyorsun? 4 tane bilgisayarım var ekipmanlarımın hepsi Monster allaha şükür sıkıntı yaşamadım. Teknoloji şans işidir önemli olan sıkıntı çıkar mı düşüncesi değil de en az sıkıntı çıkan ve en fazla ilgili firmadan alayım düşüncesidir. Sana sorum 15 gün koşulsuz şartsız iade garantisi veren ölü piksel çıkarsa 1 ay içerisinde iade garantisi veren bilgisayarı aldıktan sonra ömür boyu termal macun değişimini bedava yapan internet sitelerine web mağazası açıp orada da müşterilerinin sorununu çözmeye çalışan kaç marka var? Hemen stoklarını tüketen hemen tüm ürünleri biten bir firmadan bırak 5 bini 50 bin şikayet de olabilir. Bir firmanın 100000 üründen birinde hata olması çok normaldir hangi firma olursa olsun önemli olan o hatayı düzeltebilecekler mi ürünlerinin arkasında durabilecekler mi önemli olan budur. Ben ne kadar uğraşsam da sen gidip ekşi sözlükten Şikayetvar'dan bakmaya devam et. Ama her zaman yazdığım gibi ben her mesajımdaki gibi notumu yazayım.

Önemli not: Teknoloji şans işidir bana Allah'a şükür iyi çıktı ve deneyimlerimi paylaştım size kötü de çıkabilir karalarınızdan ben değil alan kişi sorumludur ben sadece başıma gelenleri anlatabilirim karar alacak kişinindir. Herkese sevgiler:)

Yukarıda yazan arkadaş bu metni ve notu anlamıştır umarım...

Yeni konular

Geri
Yukarı