Abra A5 V16.7.3 Valorant ve LoL Oyunlarını 5 FPS Oynatıyor

TheSopranoS

Hectopat
Selam. Laptop yeni alındı. Valorant ve LoL'de 5 FPS sabit alıyor kasıyor. Diğer oyunlarda böyle bir problem yok. Çözümü hakkında fikri olan varsa sevinirim.

2 oyunun da optimizasyonu leş gibi ve bunu Razer Cortex mi çözecek? Ve Razer Cortex sadece arkaplandaki uygulamaları kapatabiliyorken?
Elden Ring ve RDR2 oynayamazken bu program ile hallettim, olay sadece oyunlar deil monster da leş gibi.

Neyin optimizasyonu ne saçmalıyorsunuz ya? 5 10 FPS az almıyor adam bildiğin 5 FPS alıyor.
Elden ring 5fps alıyordum.

Aynı sorun bende de var bilgisayarı daha dün aldım kurulumları yaptım sürücüleri güncelledim ancak oyuna girince sabit 5FPS alıyordum.

Oyunu kurarken sorun çıkmış olabilir diye komple silip yeniden yükledim düzelmedi daha 1 günlük bilgisayara format attım Windows kurarken mi hata yaptım acaba diye gene bir düzelme olmadı Monster'a mail attım dedikleri her şeyi yaptım şimdilik düzelme yok konu ile ilgili bilgisi olan varsa paylaşabilir mi 2-3 günlük bilgisayarı servise göndermek istemiyorum direkt.

Aynı sorun bende de var bilgisayarı daha dün aldım kurulumları yaptım sürücüleri güncelledim ancak oyuna girince sabit 5FPS alıyordum.

Oyunu kurarken sorun çıkmış olabilir diye komple silip yeniden yükledim düzelmedi daha 1 günlük bilgisayara format attım Windows kurarken mi hata yaptım acaba diye gene bir düzelme olmadı Monster'a mail attım dedikleri her şeyi yaptım şimdilik düzelme yok konu ile ilgili bilgisi olan varsa paylaşabilir mi 2-3 günlük bilgisayarı servise göndermek istemiyorum direkt.
Hangi oyun?

Yeni konular

Geri
Yukarı