Abra A5 v17.2 vs GameGaraj Slayer 5XL-3050 Ti vs Dell Gaming G15

KartalPCMaster

Centipat
Katılım
6 Kasım 2021
Mesajlar
1.999
Makaleler
1
Çözümler
8
Yer
Technopat Sosyal
@Uzumaki
Hocam SSD almayı düşünüyorum bende aklınızda bir marka veya model var mıdır?

Bilgisayardan düşündüğümden fazla memnun kaldım soğutma ve kasa olarak oldukça başarılı sadece ofis modunda cızırtı sesi geliyor arkadaşlarımın bilgisayarında da olduğu için çok takmıyorum zamanla çok artarsa servise gönderirim herhalde :)
Kendin takmayı biliyorsan kendin tak. Bilmiyorsan bir bilgisayarcıya götür. Bilgisayarcı da hiçbir donanımı kırmadan SSD taksın. Bence 512 GB Samsung SSD al. Oyun modu yeterli olur zaten. Performans modu 3D veya render ya da e-spor için genel olarak. Sadece SSD için teknik servise bulaşma. Eğer biliyirsan kendin tak. Bilmiyorsan bilgisayarcıya götür o işini yapar. SSD önerim ise: https://www.hepsiburada.com/samsung...VUgOLCh27ewQ1EAQYASABEgKdhfD_BwE&gclsrc=aw.ds bu. Neden mi bu? Çünkü bu senin laptopunda bulunan boş SSD takma yerine tam uyumlu ve Okuma/Yazma hızı yüksek. Samsung olması ayrı bir avantaj. Fiyat olarak davdiyerkilere kıyasla daha ucuz. Bence bunu al. Ve biliyorsan kendin bilmiyorsan bir bilgisayarcıya laptopta bulunan boş SSD takma yerine taktır.
 
KS
KS
Uzumaki

Uzumaki

Decapat
Katılım
12 Eylül 2019
Mesajlar
71
Bence al. Bilmem karar senin. Yani her an 14000'den 17000 fırlayabilir çünkü dolar 14 oldu Kaçırma bence al gitsin.

Oynamak istediğim her oyunu ısınma problemi yaşamadan High/Ultra'da oynayabiliyorum. Yeni gelecek oyunları da (2022-23-24) DLSS desteği ile yine yüksek ayarlarda oynamak mümkün olacak gibi gözüküyor. Ben kullanıcısı olarak öneririm açıkçası.
Teşekkür ederim. O laptopu hala öneriyor mu kullanan arkadaşlar ben de alacağım öyle gözüküyor.
 
Yukarı