Abra A5 V17.2 vs. Pavilion Gaming 15-DK2009NT vs. Dash F15 FX516PC-HN003

Bütçe
10.500

Celik_muhmmt

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci

Monster'da ek olarak +8 RAM eklenecek.

Bu modellerden sizce hangisi en mantıklı seçim? Bu modellerin bildiğiniz eksi ve artı yönleri var mı? Ekstra model önerilerine de açığım dostlar.

V11 serisi dışında Abra'dan uzak durun. V17 Clevo kasa, uzun vadede sorun çıkarma olasılığı yüksek. Pavilion'un ekran kartının Watt değeri çok düşük, RTX 1650Tİ gibi bir şey. Aralarından en mantıklısı TUF Dash. Ayrıca şunu da öneririm.
MSI GF76 kasası kullanıyor.

Monster daha mantıklı gibi hem işlemci hem ekran kartı daha güçlü. Malzeme kalitesi vs. olarak yakın sayılırlar.
Teşekkürler yorumun için.
V11 serisi dışında Abra'dan uzak durun. V17 Clevo kasa, uzun vadede sorun çıkarma olasılığı yüksek. Pavilion'un ekran kartının Watt değeri çok düşük, RTX 1650 Ti gibi bir şey. Aralarından en mantıklısı TUF dash. Ayrıca şunu da öneririm.
MSI GF76 kasası kullanıyor.

Teşekkürler önerin için ama daha çok bilindik markalardan istiyorum. TUF'da da webcam yok maalesef. Olsaydı çok güzel olurdu.

Teşekkürler önerin için ama daha çok bilindik markalardan istiyorum. TUF'da da webcam yok maalesef. Olsaydı çok güzel olurdu.

O halde HP almanız daha iyi olur.

Monster kullanıyorum daha yeni sayılır şimdilik bir sıkıntı yok. Ama game garaj da kötü bir marka değil birde msi kasa kullanıyor yani en mantıklısı olur. Monster fiyat performans olarak daha iyi anlamadığım şey yakın fiyatlı değiller ki HP 18k o paraya tam emin olmamakla birlikte 6 GB lık RTX 3060 bulabilirsin.

Monster'da ek olarak +8 RAM eklenecek.

Bu modellerden sizce hangisi en mantıklı seçim? Bu modellerin bildiğiniz eksi ve artı yönleri var mı? Ekstra model önerilerine de açığım dostlar.

bunları o paraya alabilirsin 18k bandında hepsi. ama 10-12 k civarındaysa arkadaşın attığı game garaj en mantıklısı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı