Abra A5 V18.1 ile ilk neler yapmalı?

lucaf

Femtopat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar. Yeni Monster Abra A5 V18.1 laptop aldım ve elime daha ulaşmadı. Yüksek ihtimal bugün elime ulaşacaktır. Fakat ben ne yapacağım, yani bu işlerde pek bir bilgim yok.
1- Monster flash bellekte gönderiyormuş ve bunun içinde Windows mu var yoksa driverlar mı? (Windows yok galiba)
2- Windows yoksa ücretsiz bir şekilde Windows kurabilir miyim? Kurarsam nasıl kurarım?
3- Bunları yaptıktan sonra bir işlem var mı? Varsa nedir?
4- Laptopta bir sorunun olup olmadığını anlamak için ne gibi testler yapabilirim?
Daha varsa ekleyebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurulum rehberi burada. Kurulumu anahtarsız yaparsınız. İnternette ucuz anahtarlar var daha sonra birini alarak etkinleştirebilirsiniz. Flash belleğin içinde ne geldiğini bilmiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kurulumdan sonra yapılması gereken testler için başka bir konu açabilirsiniz.

Kurulum rehberi burada. Kurulumu anahtarsız yaparsınız. İnternette ucuz anahtarlar var daha sonra birini alarak etkinleştirebilirsiniz. Flash belleğin içinde ne geldiğini bilmiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kurulumdan sonra yapılması gereken testler için başka bir konu açabilirsiniz.
Sağolun hocam.

Herkese iyi forumlar. Yeni Monster Abra A5 v18.1 laptop aldım ve elime daha ulaşmadı. Yüksek ihtimal bugün elime ulaşacaktır. Fakat ben ne yapacağım, yani bu işlerde pek bir bilgim yok.
1- Monster flash bellekte gönderiyormuş ve bunun içinde Windows mu var yoksa driverlar mı? (Windows yok galiba)
2- Windows yoksa ücretsiz bir şekilde Windows kurabilir miyim? Kurarsam nasıl kurarım?
3- bunları yaptıktan sonra bir işlem var mı? Varsa nedir?
4- laptopta bir sorunun olup olmadığını anlamak için ne gibi testler yapabilirim?

Cinebench R23-FurMark-3D mark time spy-CrystalDiskMark teslerini yapabilirsiniz sonuçlarını paylaşın biz yorumlarız.

Oyunlarda da MSI Afterburner programını kullanın eğer düşük FPS alırsanız onları da paylaşın.
Ama hepsinden önce driverları doğru şekilde yükleyiniz benim ilk gün acemiliğime gelmişti format atıp bir daha yüklemek zorunda kalmıştım.

Herkese iyi forumlar. Yeni Monster Abra A5 V18.1 laptop aldım ve elime daha ulaşmadı. Yüksek ihtimal bugün elime ulaşacaktır. Fakat ben ne yapacağım, yani bu işlerde pek bir bilgim yok.
4- Laptopta bir sorunun olup olmadığını anlamak için ne gibi testler yapabilirim?
Monster kendi sitesinden mi aldınız.

1-İlk önce Windows kur.
2-Kullanıcı ayarlarını yap
3-Driverlarını güncelle.
4-Memtest86 gibi testler yapabilirsin, Benchmark testleri var. Onları da yapmanı öneririm.
Bu arada bunların hepsini nasıl yapacağını bilmiyorsan buraya konu açıp beni etiketlersen sana yardımcı olmayı çok isterim.

1-İlk önce Windows kur.
2-Kullanıcı ayarlarını yap
3-Driverlarını güncelle.
4-Memtest86 gibi testler yapabilirsin, Benchmark testleri var. Onları da yapmanı öneririm.
Bu arada bunların hepsini nasıl yapacağını bilmiyorsan buraya konu açıp beni etiketlersen sana yardımcı olmayı çok isterim.
Windows için key mi almalıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı