Abra A7 V11.1 için RAM önerisi

kellon0

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, dün forumda bu sorunumdan bahsetmiştim i7-9750H GTX 1650 düşük FPS

Pek beklediğim cevapları alamadım ama şu an bazı sitelerde malum, Kasım sonu indirimleri de olduğu için ben bu RAM arttırımına gitmeye karar verdim. Belki çözmeyecek sorunumu ama şansımı deneyeceğim. Size sormak istediğim; bana Abra A7 V11.1 model laptopum için nasıl bir RAM önerirsiniz?

Daha önce hiç laptopuma RAM takviyesi yapmadım, hangi markanın alınması gerektiğinden, RAM'in nasıl takılması gerektiğine kadar hiçbir fikrim yok. Ayrıca alacağım RAM'in çok pahalı olmasını istemiyorum zira bu vereceğim para benim sorunumu çözmeyebilir(evet ileriye yönelik bir yatırım sonuçta ama şu an maddi olarak zaten indirimden yararlanmak istediğim için çok pahalı olması tercihim değil).

Laptop sistemim:
i7-9750H CPU @2.60Hz 2.60GHz > 4.5GHz.

RAM: 8 GB.

GTX 1650 ekran kartı.

256 GB SSD.

Windows 10 Home 64 Bit.

(Not: RAM'imin yükseltilebilir olduğundan eminim alırken satıcı bahsetmişti)

Teşekkür ederim.

CPU-Z indirip SPD ve Memory sekmesinin ekran görüntüsünü paylaşın. Monster kendisi yükseltiyor belleği diye biliyorum. Mümkünse onlar yükseltsin.
İndirdim uygulamayı, ama tam olarak ne demek istediğinizi anlamadım Monster kendisi yükseltiyor derken. Bu ekran görüntülerini onlara mı ileteceğim?
CPU-Z indirip SPD ve Memory sekmesinin ekran görüntüsünü paylaşın. Monster kendisi yükseltiyor belleği diye biliyorum. Mümkünse onlar yükseltsin.

Dosya Ekleri

• t2.png
    t2.png
    11,9 KB · Görüntüleme: 55
  • t1.png
    t1.png
    10,7 KB · Görüntüleme: 46
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı