Abra A7 v12.2 Gerçekten 10-13 Bin Eder mi?

393654

Kilopat
Makaleler
1
Merhabalar, son zamanlarda laptopumu satmayı düşünüyorum ve Sahibinden.com'dan fiyatına bakmak istedim. Baktığımda ise bayağı şaşırdım. Benimle aynı modele sahip olan kişiler cihazlarını 10-13 bin aralığında satışa koymuş. Şu anki piyasaya göre bu cihaz gerçekten bu fiyatı hak ediyor mu? Sıfırı bile bu kadar etmez diye biliyorum normalde. Ve sizce satışa koysam satılır mı?

Merhabalar, son zamanlarda laptopumu satmayı düşünüyorum ve Sahibinden.com'dan fiyatına bakmak istedim. Baktığımda ise bayağı şaşırdım. Benimle aynı modele sahip olan kişiler cihazlarını 10-13 bin aralığında satışa koymuş. Şu anki piyasaya göre bu cihaz gerçekten bu fiyatı hak ediyor mu? Sıfırı bile bu kadar etmez diye biliyorum normalde. Ve sizce satışa koysam satılır mı?

Hocam bu piyasada yazan yazıyor ama 4 kişi ilan vermiş. Açıkçası satabileceğinizi düşünmüyorum.

O fiyata sıfır GTX 1650 Ti ekran kartlı laptoplar var bana biraz fazla gibi geldi açıkçası.

Bende A7 11.3 var.

16 GB RAM 1TB Samsung M.2 SSD 10. nesil i7 var ben ne kadara satabilirim yurt parası için satacağım gibi?

Yeni konular

Geri
Yukarı