Abra A7 V13.2 GTA 5 ani FPS düşüşleri

MarkS

Hectopat
Yer
NY
Monster Abra A7 V13.2 modelini kullanıyorum.
GTA 5 oynarken kısa süreli veya ani olarak FPS düşüyor ve sonra normal değerler alıyor. Örneğin: 65-70 FPS'lerden 40-50 civarına düşüyor. Sıcaklıklar 70 civarı seyrediyor.
Bu konuda çözüm olarak ne yapabilirim?
Ekstra olarak bir YouTube videosunda farklı bir çözüm gördüm ama uzun zamanda zarar verir mi diye şüphelendim, sizin de düşüncelerinizi almak istiyorum.
Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Ekstra olarak bir YouTube videosunda farklı bir çözüm gördüm ama uzun zamanda zarar verir mi diye şüphelendim, sizin de düşüncelerinizi almak istiyorum.

İşlemci kullanımını %99'a sınırlıyor. Zarar vermez de, FPS düşmesi sorununu çözer mi ondan şüpheliyim. Deneyebilirsiniz.

Monster Abra A7 v13.2 modelini kullanıyorum.
GTA 5 oynarken kısa süreli veya ani olarak FPS düşüyor ve sonra normal değerler alıyor. Örneğin: 65-70 FPS'lerden 40-50 civarına düşüyor. Sıcaklıklar 70 civarı seyrediyor.
Bu konuda çözüm olarak ne yapabilirim?
Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

BIOS güncellemesi yap sorunun düzelecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı