Abra v11.1 Kontrol merkezinde aydınlatma ayarı olmaması

DoctorofTechno

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba herkese.

Monster Abra A7 v11.1 laptopum var ve kontrol merkezinde aydınlatma kısmı yok. FN aydınlatma tuşları da çalışmıyor.
Uzaktan eğitimde öğretmen olduğum için laptopu götüremiyorum, o yüzden burada anlatıp belki sorunu çözebilirim.

Kontrol Merkezi surumu 1.0.0.54

Yaptığım adımları yazıyorum:

-Uygulamayı sildim ve tekrar yukledim.

- Monster'a email gönderdim ve onlar bana bir tane daha kontrol merkeze.exe gönderdiler. İlk çalışmada klavye aydınlatma vardı. 2 dakika sonra yaptığım değişikleri kabul etmiyordu ve tekrar açtığımda klavye aydınlatma yok oldu.

- Windows en güncel halinde.

-BIOS'da başlangıca aydınlatma ayarları da çalışmıyor. Farklı modlar seçtiğimde hiçbir şey olmuyor, sadece Rainbow açık kaldı. WAV'e, flash modları laptopu açarken çalışmadı.

Sıkıntı ne 3 ay önce başladı. O zamana kadar her şey iyi çalışıyordu.

İkinci fotoğrafta Monster logosu bazen 3-6 tane oluyor aynı anda, ama açtığımda, Taskbar'ın o kısmını, iki üç saniye sonra tekrar bir logoya iniyor.

Ne tavsiye ederseniz? Belki, biriniz böyle bir şeyle karşıladınız.
Yazım hataları için özür diliyorum, yabancıyım.

Dosya Ekleri

• TKqqBQsNZLU.jpg
    TKqqBQsNZLU.jpg
    572,9 KB · Görüntüleme: 277
  • 1.jpg
    1.jpg
    47,9 KB · Görüntüleme: 253
Son düzenleme:
Hocam aydınlatma ayarından kastınız klavye ise gerekli sürümü size ulaştırabilirim ben de bugün aynı sorunla karşılaştım bu attığınız sürümünden klavye ayarı değişmiyor.

1607462401817.png

Buyurun hocam bu sürümü indirin verilen flaştaki Abra A7 sürümüde bu zaten.
Başka sorunuz var mı hocam yatağa döneceğim sizin için kalktım varsa bir sorunuz yardımcı olayım yatmadan.
1607462401817.png

Başka sorunuz var mı hocam yatağa döneceğim sizin için kalktım varsa bir sorunuz yardımcı olayım yatmadan.
https://www.monsternotebook.com.tr/A7_V11_2_3/ bu da linki hocam buradan indirim kurun zaten kendisi eskisini silerek kurar ilk çıkan soruda evet seçeneğini seçerseniz.
1607462401817.png

https://www.monsternotebook.com.tr/A7_V11_2_3/ bu da linki hocam buradan indirim kurun zaten kendisi eskisini silerek kurar ilk çıkan soruda evet seçeneğini seçerseniz.

Son düzenleme:
Sen uyu! Olmadı ne yazık bide linki takip ettim yükledim amma surum 1.1.0.38 seninkisi 1.1.0.36 anlamadım ben. Yarın artık çözmeye deneriz. Belki farkı fikirler'de duyarız

Hocam yeni sürümde yok zaten eski sürüm kullanmanız size bir etki etmez yeni sürümlerin çoğunda yok ben Tulpar modelinde bile eski sürümünü yükledim yeni sürümlerinde değişmiyor zaten.

Siz güncel sürümü indirmişsiniz güncel sürümlerinde klavye kontrolü yok.
Benim attığım eski sürüm klavye kontrolü var.
Güncel sürümü kullanmanız size bi artı katmaz bilgisayarınıza bir etki yapmaz o yüzden eski sürümüde kullansanız güncelide kullansanız bir şey değişmeyecek eski sürümde istediğiniz özellikleri kullanabileceksiniz olay bu.

Geri
Yukarı