Absolut Extrakt nerede bulunur?

Liber Pater

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
En az 10 tekele sordum hicbirinde Absolut Extrakt yok. Nerede bulabilirim? Kutusuyla olursa daha iyi olur. Shot bardaklari cok havali. Bir de genelde Absolut'u 35 veya 50lik aldigim icin bilmiyorum shot bardaklarini 70'liklerle birlikte mi hediye ediyorlar yoksa ayri mi satiliyor?

Ayri mi satiliyor derken Extrakt degil normal shot bardaklarindan bahsetmistim. Sanirim normal Absolut'un shot bardagi yok ama internette satildigini gorunce sormak istedim. Tekila icin kullanmayi planliyordum.

Teslim alınca fotoğraf atar mısın? Merak ettim, belki ben de giderim o tekel abiye.
2 kisi bitiremedik :) az bir sey kaldi epey lezzetliydi elma suyu ve tonik ile ictik.
IMG_20210925_172911.jpg

Şişe de bardaklar da çok etkileyici duruyor. Kaç tl tuttu acaba?
204TL. Bardaklari yoktu. Elma tadi ve kokusu klasik Absolut'ten epey ayiriyor. Bu denedigim 3. Vodka cesidiydi. Smirnoff ve Absolut klasik denedim daha once. En cok bu hosuma gitti. Elma suyu ile ictim ancak patlayan sekerle de denemek istiyorum. 204TL'den daha pahali olmali aslinda. Klasigi 220TL'ye aliyordum sanirim.
Aslinda elma tadi ve kokusu degil de daha cok bariz bir limon var ama elma da ayirt ediliyor. Benim agzim da bozuk olabilir ancak epey hos. Vodka seven buna asla hayir demez.
Limon da degil ki ne bu emin olamiyorum ama her neyse epey guzel. Oneririm.

Son düzenleme:
2 kisi bitiremedik :) az bir sey kaldi epey lezzetliydi elma suyu ve tonik ile ictik.Eki Görüntüle 1173478

204TL. Bardaklari yoktu. Elma tadi ve kokusu klasik Absolut'ten epey ayiriyor. Bu denedigim 3. Vodka cesidiydi. Smirnoff ve Absolut klasik denedim daha once. En cok bu hosuma gitti. Elma suyu ile ictim ancak patlayan sekerle de denemek istiyorum. 204TL'den daha pahali olmali aslinda. Klasigi 220TL'ye aliyordum sanirim.
Aslinda elma tadi ve kokusu degil de daha cok bariz bir limon var ama elma da ayirt ediliyor. Benim agzim da bozuk olabilir ancak epey hos. Vodka seven buna asla hayir demez.
Limon da degil ki ne bu emin olamiyorum ama her neyse epey guzel. Oneririm.
Normalde votkayı shot atmayı seven biri olarak sek tadı beni biraz rahatsız ediyor, tadı elma Hissiyatı veriyorsa baya güzelmiş :) Konuyu bi köşeye kaydettim artık fırsat olduğunda denerim :) İncelemeniz için de teşekkürler forumda böyle konuların olması mutlu ediyor.

Normalde votkayı shot atmayı seven biri olarak sek tadı beni biraz rahatsız ediyor, tadı elma Hissiyatı veriyorsa baya güzelmiş :) Konuyu bi köşeye kaydettim artık fırsat olduğunda denerim :) İncelemeniz için de teşekkürler forumda böyle konuların olması mutlu ediyor.
Dogru duzgun tanimlayamadim o esnada biraz guzeldim de :). Sise gozumun onundeyken dayanamadim erkenden ictim. Kakule falan da diyor ancak ben yalnizca yesil elma hissettim. Yani Absolut Green Apple diye bir urun olsa aynisi olurdu. Size onerim patlayan sekerle sek veya bol elma suyuyla tuketmeniz. Kesinlikle denenmesi gerektigini dusunuyorum. Cok guzel kokteyller yapilabilir bu votkayla.

Yeni konular

Geri
Yukarı