AC Black Flag vs Rise Of Tomb Raider vs Witcher 3

dragonfly

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
ÖĞRENCİ
Bu üç oyundan birini alacağım. Sizce hangisi verdiğim paranın hakkını verir? Dizüstü bilgisayardan oynayacağım bu arada.

• *Assassin's Creed Black Flag (100 TL)
  • *Rise Of Tomb Raider (100 TL)
  • *Witcher 3 GOTY (75 TL)

Son düzenleme:
Anlık, ya da alacağın fiyatlarını da söyleseydin keşke. Ama sıralama yapacak olursak şu şekilde sıralarım:
Witcher 3>AC4>Rise of The Tomb Raider

Witcher 3'te ilerleme kısmı olmasa da gerek yan görev, gerek ise toplanılabilir şeyler olsun her şeyi yaptım. 150 saatimi aldı. AC4'ü %100 bitirdim. Kaç saatimi aldı bilmiyorum ama Rise of The Tomb Raider taş çatlasa 10 saatte bitecek bir oyun. AC4'ün bundan daha uzun sürdüğüne eminim.
AC4'ü çıktığı gün Digital Deluxe Edition olarak 80 liraya almıştım. Şu an Steam'de 154 lira. Bunu hiç hak ettiğini sanmıyorum.
Rise of The Tomb Raider ise 89 lira. Onun da hak ettiğini sanmıyorum.
Witcher 3 indirimlerde DLC'ler ile birlikte 30 liraya düşüyor. 150 saatlik deneyimim DLC dahil şekildeydi. Bunu referans alarak Rise of The Tomb Raider'a 15, taş çatlasa 20 lira veririm. AC4'e ise 30-35 verilir.

Son düzenleme:
Öncelikle Withcer 3 verdiğin parayı sonuna kadar verecektir, örneğin Withcer 3'ü 100 TL'ye aldın 100 saati verecektir gibi düşüşünebiliriz. 2 tane genişleme paketi de yaklaşık 30 saat sürüyor, indirimde 23 TL'ye düşüyor.

Witcher 3'ü bitirene kadar diğer ikisinin parasını da bulursun :D GOTY sürümü al. DLC'leri de oyna.
Bende öyle düşünüyorum.
Öncelikle Withcer 3 verdiğin parayı sonuna kadar verecektir, örneğin Withcer 3'ü 100 TL'ye aldın 100 saati verecektir gibi düşüşünebiliriz. 2 tane genişleme paketi de yaklaşık 30 saat sürüyor, indirimde 23 TL'ye düşüyor.
Yakın zamanda indirime girer mi? Yoksa bu fiyata alınmalı mı?

Anlık, ya da alacağın fiyatlarını da söyleseydin keşke. Ama sıralama yapacak olursak şu şekilde sıralarım:
Witcher 3>AC4>Rise of The Tomb Raider

Witcher 3'te ilerleme kısmı olmasa da gerek yan görev, gerek ise toplanılabilir şeyler olsun her şeyi yaptım. 150 saatimi aldı. AC4'ü %100 bitirdim. Kaç saatimi aldı bilmiyorum ama Rise of The Tomb Raider taş çatlasa 10 saatte bitecek bir oyun. AC4'ün bundan daha uzun sürdüğüne eminim.
AC4'ü çıktığı gün Digital Deluxe Edition olarak 80 liraya almıştım. Şu an Steam'de 154 lira. Bunu hiç hak ettiğini sanmıyorum.
Rise of The Tomb Raider ise 89 lira. Onun da hak ettiğini sanmıyorum.
Witcher 3 indirimlerde DLC'ler ile birlikte 30 liraya düşüyor. 150 saatlik deneyimim DLC dahil şekildeydi. Bunu referans alarak Rise of The Tomb Raider'a 15, taş çatlasa 20 lira veririm. AC4'e ise 30-35 verilir.
Karar verdim Witcher 3 GOTY alacağım. İndirimi beklemeli miyim yoksa 100 TL veriyim mi sizce?
Eylül ayında indirime girer muhtemelen Withcer 3 GOTY paketini 22,49 fiyatına almıştım. Dediğim 2 genişleme paketi de gelmişti. Zaten diğer genişleme paketleri ücretsiz.
Teşekkürler.İndirimi bekleyeceğim.

Karar verdim Witcher 3 GOTY alacağım. İndirimi beklemeli miyim yoksa 100 TL veriyim mi sizce?

Teşekkürler.İndirimi bekleyeceğim.
Aceleniz yoksa bekleyin, varsa alın pişman olmazsınız fakat GOTY paketini 30 liraya almak sizi de çok cezbetmiyor mu? :D

Kesinlikle Witcher 3 GOTY. Pişman olmazsınız, zamanında bitirmiştim sırf en ultra ayarlarda nasıl bir deneyim yaşatır diye tekrar başlayıp tekrardan bitirdim...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı