AC Brotherhood kale bölümü geçilmiyor

ensareis

Hectopat
Makaleler
17
Merhabalar öncelikle. Bugün AC Brotherhood'a (Ubisoft Connect) başlamıştım. Ama bir bölümde takıldım.Kale savunması yapıyoruz takıldığım bölümde.
Benim dışında herkesin şehir tahkimatları 5'ten fazla iken benimki 5. Kalan kaçacak köylü sayısını en fazla 45 yapabiliyorum. 45'ten sonra hemen yeniliyorum.

Assassin's Creed Brotherhood 22.02.2021 19_05_35.png

Bu da EasterGamers'tan aldığım bir görüntü. İngilizce olabilir ama siz ne demek istediğimi anlamışsınızdır.

Adsız.png

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Hocam toplarla karşı tarafın tüm savunmalarını yok etmeniz gerekiyor. Bende bu kısımda çok zorlanmıştım. Ama güzel bir girişle hikaye başlıyordu 🙂. Biraz daha zorlamayı deneyin, alışınca hızlıca hepsini indirirsiniz

Merhabalar öncelikle. Bugün AC Brotherhood'a (Ubisoft Connect) başlamıştım. Ama bir bölümde takıldım.kale savunması yapıyoruz takıldığım bölümde.
Benim dışında herkesin şehir tahkimatları 5'ten fazla iken benimki 5. kalan kaçacak köylü sayısını en fazla 45 yapabiliyorum. 45'ten sonra hemen yeniliyorum.

Eki Görüntüle 891276

Bu da eastergamers'tan aldığım bir görüntü. İngilizce olabilir ama siz ne demek istediğimi anlamışsınızdır.

Eki Görüntüle 891311

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Hocam o bölüm biraz zor :D @Gordrhain dostumuzun dediği gibi önce o topları yoket sonra gerisi gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı